Cloud II için 7.1 gerekli mi?

BURUH THE GREAT

Centipat
Yer
Antalya
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi Sosyaller. Ben HyperX Cloud 2 kulaklığına sahibim ve alalı yaklaşık 6 ay geçti. 6 aydır bu kulaklığı 7.1 açık kullanıyordum ve müzik dinlerken falan gerçekten çok güzel veriyordu sesi 7.1 açıkken. Bildiğim kadarıyla bu kulaklıkta sanal 7.1 var. Sizce Valorant, CS:GO vb. oyunlar oynarken 7.1 açık mı olmalı kapalı mı? Hangisi benim daha iyi ses kasmamı sağlar?

Tam tersi 7.1 oyunlar için değil miydi yahu? :D

Yanlış biliyor olabilirim ama ben Valorant tarzı oyunlarda 7.1 açıyorum, sesin yön ve uzaklığı daha belirgin oluyor bana göre.

Hangisinde daha rahatsan öyle kullan. Ses konusu görecelidir. Stero CS:GO ve Valorant için yeterli çoğu Pro da hala öyle kullanıyor ama 7.1 kullanan da var. Alıştıysan ve seviyorsan öyle kullan. Yani stero kullanırsan 20, 7.1 kullanırsa 30 vurursun diye bir şey yok. Ya da tam tersi.

Arkadaşlar öncelikle cevaplarınız için teşekkürler. Ben yazımda da belirttiğim gibi 7.1 açık kullanıyordum. Az önce uzun uzun test yaptım ve 7.1'li hali kulağıma daha güzel geldi. Eğer oyunda ses kasmaya etkisi olmuyorsa 7.1 açık kullanmacağım.

Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi Sosyaller. Ben HyperX Cloud 2 kulaklığına sahibim ve alalı yaklaşık 6 ay geçti. 6 aydır bu kulaklığı 7.1 açık kullanıyordum ve müzik dinlerken falan gerçekten çok güzel veriyordu sesi 7.1 açıkken. Bildiğim kadarıyla bu kulaklıkta sanal 7.1 var. Sizce Valorant, CS:GO vb. oyunlar oynarken 7.1 açık mı olmalı kapalı mı? Hangisi benim daha iyi ses kasmamı sağlar?
Cloud II'nin 7.1'i güzel değil. Stereo kullanmanız daha mantıklı.

Yeni konular

Geri
Yukarı