7.1 Ses En İyisi Mi?

• Konuyu başlatan Exinie
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 60
  • Görüntüleme 10B

Exinie

Kilopat
Arkadaşlar sürücü ayarlarında gezinirken "7.1 Hoparlör" ayarı ile karşılaştım, kulaklığın 7.1 ayarını desteklediğini sanmıyorum A50 kulaklığı tahminimce sanal 7.1 oluyor.

7.1 hepsinden daha mı kaliteli?
7.1 tam olarak nasıl, ne yapıyor?

Adsız.png

Arkadaşlar sürücü ayarlarında gezinirken "7.1 Hoparlör" ayarı ile karşılaştım, kulaklığın 7.1 ayarını desteklediğini sanmıyorum A50 kulaklığı tahminimce sanal 7.1 oluyor.

7.1 hepsinden daha mı kaliteli?
7.1 tam olarak nasıl, ne yapıyor?

Eki Görüntüle 510848
Evet, en iyisi 7.1 ses düzenidir.

Kime göre neye göre? Yok öyle birşey. Kimisi stereo tercih eder kimisi 7.1 ayrıca stereo tercih edenler daha fazla.
Farkındaysan 7.1 ses düzeni demiş. Gerçekten de öyle, sonuçta çevresel ses deneyimi sunuyor. Özellikle film izlerken çok daha başarılı oluyor. Ancak 7.1'in gerçek olması daha iyi olacaktır.

Farkındaysan 7.1 ses düzeni demiş. Gerçekten de öyle, sonuçta çevresel ses deneyimi sunuyor. Özellikle film izlerken çok daha başarılı oluyor. Ancak 7.1'in gerçek olması daha iyi olacaktır.

Gerçek 7.1 kulaklık yok ki daha iyi ses deneyimi sunsun. Oyunlarda özellikle 7.1 çok kötü bence. Gerçek 7.1 kulaklık varsa link atar mısın? Bir ara çok bakmıştım bulamamıştım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı