Realtek ALC887 7.1 ses kartı iyi mi?

Profkim

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
ASUS Z170 P anakartımda Realtek ALC887 7.1 ses kartı bulunuyor. Bu ses kartı nasıldır, iyi mi? Teknik özellikleri nelerdir? Bilgilendirirseniz sevinirim.

Bende de var aynısı ASUS TUF B350M Plus bence gayet iyi ve yeterli bana göre müzik oyun vs her şeyde yeterli kalitesi. 9360.1 sürücü ile kullanıyorum.
Tabii ne yapacağınız da önemli başka tür profesyonel müzik vs uğraşıyorsanız orası başka. Ama temel kullanım. Oyun, fim, müzik yeterli.

Bende de var aynısı ASUS TUF B350M Plus bence gayet iyi ve yeterli bana göre müzik oyun vs her şeyde yeterli kalitesi. 9360.1 sürücü ile kullanıyorum.
Tabii ne yapacağınız da önemli başka tür profesyonel müzik vs uğraşıyorsanız orası başka. Ama temel kullanım. Oyun, fim, müzik yeterli.

Razer BlackShark V2 X almayı düşünüyorum. Kulaklıkta 7.1 özelliği sanal olarak bulunmakta, ses kartının 7.1 özelliği yeterli olur mu?

Razer BlackShark V2 X almayı düşünüyorum. Kulaklıkta 7.1 özelliği sanal olarak bulunmakta, ses kartının 7.1 özelliği yeterli olur mu?

Çalıştırır ama tabii ki kalitesi nasıl olur ne olur onu ancak o kulaklığı ve Realtek ALC 887 kullanana veya ona yakın bir chip kullanan birinden duymanız daha anlamlı olur. Bende Logitech G432 7.1 var kendi ses kartı var oradan yapıyor ama stereo moda da alsam müzik dinlerken logitech in ses kartının sesini beğenmiyorum Realtek ile 3.5 mmden bağlayınca ses çok daha kaliteli ve daha canlı geliyor.

Zaten ses ayarlarında Windows Sonic'i açmanız gerekiyormuş 7.1 almak için. Sizin kulaklığın kendi ses kartı olmadığı için. Bana kalırsa kötü olacağını sanmam ancak 7.1 de ne kadar başarılı olur bilemem.

Çalıştırır ama tabii ki kalitesi nasıl olur ne olur onu ancak o kulaklığı ve Realtek ALC 887 kullanana veya ona yakın bir chip kullanan birinden duymanız daha anlamlı olur. Bende Logitech G432 7.1 var kendi ses kartı var oradan yapıyor ama stereo moda da alsam müzik dinlerken Logitech'in ses kartının sesini beğenmiyorum Realtek ile 3.5 mmden bağlayınca ses çok daha kaliteli ve daha canlı geliyor.

Zaten ses ayarlarında Windows Sonic'i açmanız gerekiyormuş 7.1 almak için. Sizin kulaklığın kendi ses kartı olmadığı için. Bana kalırsa kötü olacağını sanmam ancak 7.1 de ne kadar başarılı olur bilemem.

Sağ olun hocam teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı