Çözüldü 7.1 Surround oyuncu kulaklığı önerisi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mracle looser

Decapat
İyi günler. 450 lira maximum bütcem var.

7.1 Surround mikrofonu düzgün ses veren CS:GO Valorant gibi oyunlarda ses kasabileceğim deneyimlediğiniz ve önerdiğiniz kulaklık var mı?

Ben şahsen Rampage Drop Plus'ı beğendim sizin önerileriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Lenovo Legion H500 Pro modeline bakabilirsiniz. 926 TL'den 413 TL'ye inen bir fiyatı bulunuyor. Kaçırılmaması gerektiğini düşünüyorum. Ürün yeni olarak eklense de kullanıcı yorumları ve incelemeleri gayet güzel görünüyor. Satıcısı da Hepsiburada olduğu için güvenebileceğiniz bir alışveriş olacaktır.
Lenovo Legion H500 Pro modeline bakabilirsiniz. 926 TL'den 413 TL'ye inen bir fiyatı bulunuyor. Kaçırılmaması gerektiğini düşünüyorum. Ürün yeni olarak eklense de kullanıcı yorumları ve incelemeleri gayet güzel görünüyor. Satıcısı da Hepsiburada olduğu için güvenebileceğiniz bir alışveriş olacaktır.

Son düzenleme:
Çözüm
Stereo tarzı almak istiyorsanız; Logitech G G332 veya Corsair HS35 modellerine bakabilirsiniz. Önerim olarak Corsair modeline biraz daha sıcak yaklaşabilirsiniz.
Lenovo Legion H500 Pro modeline bakabilirsiniz. 926 TL'den 413 TL'ye inen bir fiyatı bulunuyor. Kaçırılmaması gerektiğini düşünüyorum.
Bu arada bu ürünün indirim süresi geçti ve 730,58 TL'lik bir fiyata yükseldi. Hatırlatmak istedim. Fakat stereo tarzı almak istiyorsanız hâlâ daha bahsettiğim modellere bakabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Stereo tarzı almak istiyorsanız; Logitech G G332 veya Corsair HS35 modellerine bakabilirsiniz. Önerim olarak Corsair modeline biraz daha sıcak yaklaşabilirsiniz.

Bu arada bu ürünün indirim süresi geçti ve 730,58 TL'lik bir fiyata yükseldi. Hatırlatmak istedim. Fakat stereo tarzı almak istiyorsanız hâlâ daha bahsettiğim modellere bakabilirsiniz.
Hs35 ile kraken X arasında hangisini tercih etmeliyim sizce

Geri
Yukarı