7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Cuma indiriminden yararlanarak yeni bir kulaklık almak niyetindeyim.
4 kulaklık arasında kaldım ama 1 tanesi biraz pahalı olduğu için çekimserim.
Mouse olarak Razer kullandığım için de büyük farklar yoksa gönlüm Razer kulaklıktan yana.
PUBG ve CS:GO oynuyorum
Marka - Modeller :

Arctis 7 kullanıyorum. Kulaklık bana oyunun içinde gibi hissettiriyor. Oyunda yağmur yağıyor dışarıda yağıyor sanıyorum. Arctis serisini tavsiye ederim..

Cuma indiriminden yararlanarak yeni bir kulaklık almak niyetindeyim.
4 kulaklık arasında kaldım ama 1 tanesi biraz pahalı olduğu için çekimserim.
Mouse olarak Razer kullandığım için de büyük farklar yoksa gönlüm Razer kulaklıktan yana.
PUBG ve CS:GO oynuyorum
Marka - Modeller :
Öncelikle şunu belirteyim Hyper X Cloud 2 çok iyi bir kulaklık değil iyi bir kulaklık. Razer Kraken Chroma 7.1 V2 her yönü ile Cloud 2'den daha iyi bir kulaklık. Ben Razer Chroma 7.1 V2 kullanıyorum ev arkadaşım Hyper X Cloud 2 kullanıyor. Aramızda o iyi bu iyi muhabbetleri oldu. 1 günlük değişimli kullandık,şuan kendiside Razer almaya karar verdi. Sadece bu kadar söylim. Steelseries kullandım oda fena değil ama şurada Logitech kullanmadığım için ona yorum yapamicam ama harici 3 kulalığıda kullandım. SteelSeries fena değil,Hyper X Cloud 2 iyi,Razer Chroma 7.1 V2 çok iyi.

Hi-Res sertifikalı MSI Immerse GH60 tavsiye ederim. (Hi-Res sertifikası 300 dolar üzeri kulaklıklar da bulunuyor.) Önerdiğiniz kulaklıkların hiç birinde bu sertifika yok. Kulaklığın piyasa değeri 700 TL üzerinde fakat Amazon.com.tr de 418 TL. Kaçırmamanızı öneririm.

Şunu da belirteyim, eğer anakart üzerinde ki ses yongası kaliteliyse USB kulaklık değil Jack girişli kulaklık almak daha mantıklıdır. Çünkü USB kulaklıklar anakartın ses yongasını değil kulaklığın kendi içinde bulunan ses kartını kullanırlar dolayısıyla anakartı kötü kişilerin, USB kulaklık tercih etmesi mantıklıdır. 7.1 Sanal Surround olayına gelirsek bunu Nahimic veya Realtek üzerinden de açabiliyoruz. Gerçek 7.1 olmadığı sürece çokta abartılmaması gereken bir olay olduğunu düşünüyorum.

Anlatmak istediğim şey tam olarak bu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Artics 3 ile çok bir farkı olmayan ve pahalı olan kulaklığımı öneriyorsunuz.

Bence ikisinden biri.
@Jira yardımcı olabilir bu konuda daha bilgili.
Ben şuan Logitech G430 kullanıyorum ve Arctis 5 alıp dün inceledim. Bugün ise iade ettim. Logitech 7.1 Dolby çok üstün ve ses kalitesi olarak çok daha iyi. Daha önceden Logitech kullanmadıysanız eğer farkı anlamayacaksınız.

Ben Razer'dan yanayım.
Ben şuan Logitech G430 kullanıyorum ve Arctis 5 alıp dün inceledim. Bugün ise iade ettim. Logitech 7.1 Dolby çok üstün ve ses kalitesi olarak çok daha iyi. Daha önceden Logitech kullanmadıysanız eğer farkı anlamayacaksınız.
Gerçek Kaçak mı diye düşünmeden edemedim sizi görünce [emoji16] Logitech'in de mikrofonu pek iyi değil bana kalırsa. Tabi arkadaş için önemli değilse mikrofonu güzel bir seçenek.

Ben Razer'dan yanayım.
Gerçek Kaçak mı diye düşünmeden edemedim sizi görünce [emoji16] Logitech'in de mikrofonu pek iyi değil bana kalırsa. Tabi arkadaş için önemli değilse mikrofonu güzel bir seçenek.
Evet gerçek kaçak. Bir Youtuber ve Yarı Prof. CSGO oyuncusu olarak yorumlarımı dikkate almanızı tavsiye ederim. Youtubedan videolarımı izleyip G430'un mikrofon kalitesinede bakabilirsiniz.

Evet gerçek kaçak. Bir Youtuber ve Yarı Prof. CSGO oyuncusu olarak yorumlarımı dikkate almanızı tavsiye ederim. Youtubedan videolarımı izleyip G430'un mikrofon kalitesinede bakabilirsiniz.
Kötü bir mikrofonu yok ama ben 430 gibi bir kulaklıktan daha iyi bir mikrofon beklerdim.

Kötü bir mikrofonu yok ama ben 430 gibi bir kulaklıktan daha iyi bir mikrofon beklerdim.
Şöyle söyleyeyim ben G430 önermiyorum. Çok eskide kalmış bir kulaklık ve buna rağmen Arctis 5'den çok daha iyi bir ses kalitesi mevcut. Ayrıca G430'da kronik az ses problemi mevcut. G633'te bu sorunu çözdüler diye biliyorum 39luk kullanarak. Ben şuan hyperx kullanmadığım için performansını bilemiyorum ama Logitech G633 almayı düşünüyorum ben.
@TwoBee Video paylaşmak yasak mı bilmiyorum ama Arctis 5 düşünen arkadaşlar varsa videoyu tamamiyle izlemesini öneririm. Mikrofon testi ise 7:28
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

G633 ile G430 Ses Seviyesi Farkı:
Logitech G430 comes with a lower impedance, 32 Ohms, but the sensitivity is lower too, 90 dB, which means that the amplifiers inside are not as powerful. Logitech G633 has an impedance of 39 Ohms and a sensitivity of 107 dB. You can expect Logitech G633 to produce slightly louder and more detailed sound than Logitech G430.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı