7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Bende SS kullanıyorum, kulaklığın rahatlığına diyecek hiçbirşey bulamazsın fakat uygulaması biraz sorunlu ve kasanın ön jaklarını kullandığında ne yaparsan yap stereo karışımı kapatsan dahi ses kaydı gidiyor karşıya, yalnızca ses algılama modunu en yukarda tuttuğunda engelleniyor onda da mikrofonu çok yakın tutmak zorunda kalıyosun. Bende SS harici birşey almanı isterim açıkcası :)
Yorumları okudukça SS den soğudum açıkcası HyperX en övüleni ama Razer daha iyi gibi geliyor bu modelde

Cloud II dış ortamdan gelen sesi çok iyi yalıtıyor.1 sene oldu ben alalı en ufak problem yaşamadım.Çıkarılabilir mikrofon sayesinde de baya kullanışlı.GameEkstrada indirimde galiba şuan kaçırma.

Yani o kadar kullanan oyuncular falan hiç bilmiyor diyorsun
Daha iyi ses tecrubesi icin para harcamak isteyip de USB baglantili kulaklik alanlar bilmiyor, evet.

Onboard audio chip'i yetersiz oldugu icin ucuz yollu USB kulaklik cok daha pratik ve ses kalitesi fena degil.

Ama tutup da kaliteli ses elde etmek icin para vermeye razi olan kimse bunu kulakligin icindeki dandik donanimla yapacagini saniyorsa gecmis olsun : )

Cloud 2 alman daha mantıklı olucaktır alalı çok olmadı benim ama ses kalitesi mükemmel.Razer a gelirsek benim mouse da razer ancak razerın sadece mouse ve klavyeleri iyi kulaklıkları berbat.

Bende SS kullanıyorum, kulaklığın rahatlığına diyecek hiçbirşey bulamazsın fakat uygulaması biraz sorunlu ve kasanın ön jaklarını kullandığında ne yaparsan yap stereo karışımı kapatsan dahi ses kaydı gidiyor karşıya, yalnızca ses algılama modunu en yukarda tuttuğunda engelleniyor onda da mikrofonu çok yakın tutmak zorunda kalıyosun. Bende SS harici birşey almanı isterim açıkcası :)
Bu sorunu daha detaylı anlatır mısınız rica etsem? Bende dediğini olmuyor eğer doğru anladıysam.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı