7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı Önerisi

KarhanAlc

Hectopat
Daha fazla  
Aynı fiyat aralığında bulunan birkaç kulaklık arasından sizin öneriniz ne olur ve neden?

->HyperX Cloud 2
->SS Siberia 350
->SS Arctis 3
->Corsair Void Rgb USB

Hangisini tercih edersiniz ve sebepleri neler? Farklı kulaklık önerileriniz varsa eğer fikirlerinize açığım.

SS Arctis 3 alırdım. Tasarımı, chat-oyun ses odaklama, yazılım desteği ve tabii ki de dinlediğin müziği veya oyun içi seslerini yanındaki arkadaşının 3.5 mm kulaklığına aktarabiliyor olmak gibi nedenler almak için yeterli bence.

Son düzenleme:
SS Arctis 3 alırdım. Tasarımı, chat-oyun ses odaklama butonu, yazılım desteği ve tabii ki de dinlediğin müziği veya oyun içi seslerini yanındaki arkadaşının 3.5 mm kulaklığına aktarabiliyor olmak gibi nedenler almak için yeterli bence.
o özellikler arctis 5'e ait. 3'de chat oyun odaklama yok.

bugün bu kulaklığı sipariş ettim amazondan. 102 euro'ya geliyo. rahat kraken:) gelince daha detaylı tavsiyede bulunurum ancak bence listeye eklemelisin. Razer Kraken Pro V2 - Musik und Gaming Headset für: Amazon.de: Computer & Zubehör

Demek istediğimi yanlış anlamışsınız. Ben dıştaki sesleri engelleyerek chat-oyun seslerinde odaklama ile daha net ses vermesinden bahsettim. O küçük buton Arctis 3 de yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı