7-13 bin TL arası Gaming laptop önerisi

Bütçe
13.000

ParadoxArts

Centipat
Daha fazla  
7 bin ila 13 bin arasında bir Gaming laptop arıyorum. Biraz bakındım fakat ekran kartı açısından iyi bir seçim bulmak biraz problemli oldu, bulduklarım ise bütçeyi bir miktar aşıyordu. Yardımcı olabilirseniz önerilerinizi almak isterim.

Cihazı okul (üniversite), oyun ve gündelik kullanım için almayı planlıyoruz.

Vallahi dostum benim de 12K bütçem vardı üniversite kazandım cart curt ailem destek çıktı 16 bin liraya sıfır HP Pavilion Gaming 15 aldım 3050 Ti 16 GB RAM'i i7 11370h falan var çok da memnunum ama ben çok araştırdım senin fiyat aralığında sıfır ürün bulman çok çok zor. Bence 1 lira bile çıkamıyorsan ikinci el temiz garantili bir ton ürün var temizinden bir tanesini al derim.

Hocam bu günlerde 13K ya çok zor bulursunuz Gaming laptopu onun yerine kasa alırsanız Gaming için daha mantıklı olur.

İşin içinde okul ve düzenli olarak ev dışında bulunma durumları olmasa benim de tercihim masaüstü fakat ne yazık ki şu dönemlerde masaüstü pek işimizi görmez. Yine de tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Vallahi dostum benim de 12K bütçem vardı üniversite kazandım cart curt ailem destek çıktı 16 bin liraya sıfır HP Pavilion Gaming 15 aldım 3050 Ti 16 GB RAM'i i7 11370h falan var çok da memnunum ama ben çok araştırdım senin fiyat aralığında sıfır ürün bulman çok çok zor. Bence 1 lira bile çıkamıyorsan ikinci el temiz garantili bir ton ürün var temizinden bir tanesini al derim.
Bütçenin biraz dahi olsa üstüne çıkabiliriz yüksek ihtimalle tercihen daha ucuz olmasını yeğlerim. 2. el ürünlere pek iyi gözle baktığım söylenemez, en azından bilgisayar gibi ürünlerde sıfırı tercih ediyorum. Fakat yine de öneri için teşekkür ederim.

Uygun bir cihaz ararken akakçeye bakmak tamamen tamamen aklımdan çıkmış. Fiyatına göre özellikleri gayet iyi duruyor, forumlar vesaire tartışmalarına bakıp duruma göre alabilirim. Öneri için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Hocam bakarsanız Acer Nitro bakın fakat RTX 3000 serisi bakın 1650 vs. seri kasalarında aşırı ısınma sorunları var 3000 serisinde düzeltilmiş galiba fiyat performans olarak tercih edebilirsiniz.

Hocam bakarsanız Acer Nitro bakın fakat RTX 3000 serisi bakın 1650 vs. seri kasalarında aşırı ısınma sorunları var 3000 serisinde düzeltilmiş galiba fiyat performans olarak tercih edebilirsiniz.
3050 olan versiyonu en son baktığımda (dün gece civarları) fiyatı 14-15 bin arasındaydı. 3050 versiyonu bir arkadaşımda da var, üründen gayet memnun performans açısından işini görüyor. İndirimde yakalayabilirsem almayı düşünüyorum bende.

3050 olan versiyonu en son baktığımda (dün gece civarları) fiyatı 14-15 bin arasındaydı. 3050 versiyonu bir arkadaşımda da var, üründen gayet memnun performans açısından işini görüyor. İndirimde yakalayabilirsem almayı düşünüyorum bende.

İndirime girmese bile alınacak fiyat bence 17000 TL Lenovo laptopa verdim memnunum fakat aynı özelliklere daha düşük fiyatları görünce şüpheye düşüyorum yanlışmı yaptım diye.

İndirime girmese bile alınacak fiyat bence 17000 TL Lenovo laptopa verdim memnunum fakat aynı özelliklere daha düşük fiyatları görünce şüpheye düşüyorum yanlışmı yaptım diye.
Sistem gayet güzel aslında ama bütçeyi biraz aştığından indirim beklemek daha cazip geliyor. Diğer konu hakkında ise pek bir şey diyebileceğimi sanmıyorum. Piyasa sürekli değişiyor ve yeni modeller sunuluyor, bu nedenle illa ki öyle bir hisse kapılıyor insan.

Geri
Yukarı