7-8 bin TL civarı telefon önerisi

Ucuz Xiaomi'yi gidip kendiniz kulalanabilirsiniz. 2K OLED ekran varken kimse gidip 720p LCD ekran kullanmak istemez. Batarya değişiminden sonra S10 serisi taş gibidir. Laf ettirtmem.

Kardeşine alacak birisi için ikinci el alacağı cihazla uğraşmak yerine sıfır kutulu ürün alır dert etmez ben de biliyorum 2K OLED ekranın daha iyi olduğunu her şeyi kendiniz doğrultusunda düşünmeyin konuyu açan kişi kardeşime alacağım demiş.

Bazen 10 bin liraya geliyor hocam.

12'den aşağı indiğini görmüyorum 2023 teydi o 🥲

Kardeşine alacak birisi için ikinci el alacağı cihazla uğraşmak yerine sıfır kutulu ürün alır dert etmez ben de biliyorum 2K OLED ekranın daha iyi olduğunu her şeyi kendiniz doğrultusunda düşünmeyin konuyu açan kişi kardeşime alacağım demiş.

12'den aşağı indiğini görmüyorum 2023 teydi o 🥲
Sanki alacağı cihaz paramparça bir cihazmış gibi konuşuyorsun. Düzgün kullanılmışsa hiçbir sorun çıkartmaz. Dediğim gibi sadece batarya değişimi isteyebilir satan kişi değiştirmişse alır tal gibi kullanır.

Kardeşi kaç yaşında biliyon mu? Belki 20 yaşında? 2.el telefon almak neden uğraştırsın? Temiz mis gibi telefonlar var piyasada.

Sanki alacağı cihaz paramparça bir cihazmış gibi konuşuyorsun. Düzgün kullanılmışsa hiçbir sorun çıkartmaz. Dediğim gibi sadece batarya değişimi isteyebilir satan kişi değiştirmişse alır tal gibi kullanır.
Batarya değişimi ne kadar dayanacak hocam? Belki kazıklayacaklar ölü bir şey takacaklar. Kim nerden bilecek.

Batarya değişimi ne kadar dayanacak hocam? Belki kazıklayacaklar ölü bir şey takacaklar. Kim nerden bilecek.
Bu kadar paranoyaksan giriş seviyesi xiaomi kullanmaya devam et sen :D

Batarya taktıracaksınız servis isteyecek kim bilir kaç TL hadi servise götürmediniz X telefoncuda yaptırdınız yarın bozuldu kısır döngüde telefonun kapağını aç kapa aç kapa artık bol bol servis gezersiniz. Sıfır cihazlar bile şans işi iken 2.el nasıl bir şans tahmin etmesi hiç zor değil heleki eski bir cihaz için.

Bu kadar paranoyaksan giriş seviyesi Xiaomi kullanmaya devam et sen :D

Siz servis gezmeyi çok seviyorsunuz bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı