7-8 bin TL'ye Android telefon önerisi

Jonsares

Kilopat
Daha fazla  
Annemin kullanması için telefon alacağım, önemli olan kamerasının güzel olması ve yavaş olmaması onun dışında çok fazla oyun oynanmayacak en fazla okey veya Candy Crush tarzı oyunlar ve sosyal medyalar (Instagram wp vs.). 7-8 bin TL aralığında ne önerebilirsiniz? 9 bin liralara da çıkarabilirim bütçeyi eğer gerçekten çok fark edecekse. Şu anda Samsung A22'ye falan bakıyorum.

Honor X9A öneririm ince zarif bir telefon bataryasıda gayet iyi forumda pek önerilmemiş fakat 4 aydır kullanıyorum ve çok memnunum özellikle inceliği ve hafifliği çok hoşuma gidiyor annemde gördüğü zaman aşık olmuştu performans konusunda da gayet başarılı bence COD oynuyorum ve hiç kasma donma yaşamadım. Şubat 2023 üretim 12 ay peşin fiyatına taksit seçeneğide vardı en son kaldırıldı mı bilmiyorum ben o şekilde almıştım 9500 civarı fiyatı var şu an.

Note 10S iyidir.
Bu telefonu da öneririm gayet güzel ve kullanışlı.

Annemin kullanması için telefon alacağım, önemli olan kamerasının güzel olması ve yavaş olmaması onun dışında çok fazla oyun oynanmayacak en fazla okey veya Candy Crush tarzı oyunlar ve sosyal medyalar (Instagram wp vs.). 7-8 bin TL aralığında ne önerebilirsiniz? 9 bin liralara da çıkarabilirim bütçeyi eğer gerçekten çok fark edecekse. Şu anda Samsung A22'ye falan bakıyorum.
Samsung A24.

Geri
Yukarı