7-8k arası Gaming laptop önerisi

Bütçe
8000
Güzelmiş 60 Hz ekran kafi diyorsa alınabilir ama benimki 144Hz akıcılık açısından daha iyi olur.

Acer Aspire hiç hoşuma gitmiyor Nitro'nun tasarımı çok daha iyi gibi geldi.
O zaman ucuzu seç kriterin 1650 ekran kartı olsun sadece oyun oynayacaksan arada bir.

Zaten konsol kullanacağım. Normal bir laptop alacaktım ama bari gittiğim yerde de oynayayım dedim yine Gaming laptop bakıyorum :D

MSI PC'ler hakkında hiç bilgim yok bazılarnda kranik sorunlar falan vardı ama bu model temiz mi bilmiyorum.
Bu laptop iyi ancak RAM'i sonradan 2x8 yaparsanız daha iyi olur. Bence fiyatı gayet makul.
Gereksiz derecede makul hatta o yorum da olunca korktum açıkçası ama satıcı güvenilir bende onlardan aldım.

Bu laptop iyi ancak RAM'i sonradan 2x8 yaparsanız daha iyi olur. Bence fiyatı gayet makul.

HP'ye de güvenemiyorum ya. Yorumları olsun değerlendirmeleri olsun çevremdekiler olsun hiç kimse önermiyor markayı.
MSI PC'ler hakkında hiç bilgim yok bazılarnda kranik sorunlar falan vardı ama bu model temiz mi bilmiyorum.

Gereksiz derecede makul hatta o yorum da olunca korktum açıkçası ama satıcı güvenilir bende onlardan aldım.

Ya MSI ya da Nitro alacağım gibi duruyor şu anda.

Geri
Yukarı