7-9 bin TL arası hazır sistem önerisi

Tarrad1um

Hectopat
7-10 bin TL arası bir bütçem var. Monitör dahil bir sistem öneriniz varsa gönderebilir misiniz? Açıkçası bu fiyata çok bir beklentim yok. Bilgisayarın kullanım amacı oyun olacak ama aşırı yüksek grafiklerde 60+ FPS alsın falan gibi bir isteğim yok. Sadece çoğu oyunu düşük grafiklerdede olsa 30+ FPS ile oynatsın yeterli.

Bütçeniz çok kısıtlı, bundan başka bir şey bulamadım. Depolama alanı yetersiz gelebilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yükseltmeye açık. 2. el bir 60-75Hz monitör alınabilir yanına.

Maalesef zaten taksitle alacağım için 2. el biraz zor.
O zaman 1650 olanı alın pişman olmazsınız. İleride 1650'yi satar 2K daha koyar 2. el RX 6600 alırsınız bir de mis gibi.

Yükseltmeye açık. 2. el bir 60-75Hz monitör alınabilir yanına.

O zaman 1650 olanı alın pişman olmazsınız. İleride 1650'yi satar 2K daha koyar 2. el RX 6600 alırsınız bir de mis gibi.

Monitör dahil değil maalesef, onun için ayrı bir bütçem yok. O yüzden o sistemi alırsam sadece kasayı alacağım.

Bütçeniz çok kısıtlı, bundan başka bir şey bulamadım. Depolama alanı yetersiz gelebilir.

Ekran kartı yok ama idare edebilir gibi. Bu sistemin oyun testleriyle ilgili bir video var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı