7 ay kullanmak için 5600TL'ye iPhone 8 alınır mı?

sceph

Picopat
Daha fazla  
Berbat bir cihaz olan Redmi 9T cihazım ömrünü doldurdu ve bana veda etti 7 ay kullanacağım 5000TL bandında bir cihaz arıyorum ve kendime yenilenmiş a kalite iPhone 8 buldum sizce alınır mı? Ya da bu fiyat bandında alınabilecek iOS cihazlar nelerdir?

Hocam yenilenmiş cihazlardan uzak durun, elinizde patlayabilir, su hasarından dolayı anakartı bile değişmiş olabilir, kesinlikle iOS olacaksa en aşağı SE 2020 almanı öneririm. Bütçeni biraz daha arttırman gerekecek, 8000 TL bandında bulabilirsin.

Hocam yenilenmiş cihazlardan uzak durun, elinizde patlayabilir, su hasarından dolayı anakartı bile değişmiş olabilir, kesinlikle iOS olacaksa en aşağı SE 2020 almanı öneririm. Bütçeni biraz daha arttırman gerekecek, 8000 TL bandında bulabilirsin.

Bildiğiniz uygun fiyata SE 2020 satan bir yer var mı ailem onay verirse alabilirim.

Berbat bir cihaz olan Redmi 9T cihazım ömrünü doldurdu ve bana veda etti 7 ay kullanacağım 5000TL bandında bir cihaz arıyorum ve kendime yenilenmiş a kalite iPhone 8 buldum sizce alınır mı? Ya da bu fiyat bandında alınabilecek iOS cihazlar nelerdir?

Yenilenmiş cihazlardan uzak durun ne işlem gördüğü belli olmayan telefonlar.

Bildiğiniz uygun fiyata SE 2020 satan bir yer var mı ailem onay verirse alabilirim.
se2020'nin piyasası 8-10k genel olarak ve pil sağlığı %80-85 oluyor. yoğun kullanımda bir günü çıkarması mümkün değil. 7 aylık kullanım için iphone 8 gayet yeterli. boşuna fazladan para vermeyin. iphone alırsanız satması da daha rahat olur.

Hocam hanginizi dinleyeyim yardımcı olur musunuz bildiğiniz satıcılar varsa atar mısınız?

Dostum bildiğiniz satıcı var mı sorarak bir şey bulamazsın buralarda. Bütçene göre 2.el telefon bulup kendin kontrol edip alacaksın bilgin yoksa da bilen birini götüreceksin yanında.

Yeni konular

Geri
Yukarı