7 Aylık Steelseries Rivalin garanti dışı sorunu

Selam,

Haftasonu beni teknik servisten aradılar. Değişim için adres bilgisi istediler. 3 gün içinde gönderirler diye umuyorum.
Sırf bu kadar sorun yaşattılar diye hafta sonu siberie elite prism kulaklık yerine cloud 2 aldım. Birşey yapacaklar insanı canından bezdirirler 21 ocakta teslim aldılar arayıp sordum 20 iş günü süresi var diyolar.

Merhaba umarım cevap verirsiniz. Aynı sorun hafiften bende de var. İletişime geçince yeni RİVAL 300 ile değiştiriliyormuş galiba. Yoksa yine eskisini mi veriyorlar? Birde mesajlarda ne yazdınız da direk değiştirelim dediler?

Merhaba umarım cevap verirsiniz. Aynı sorun hafiften bende de var. İletişime geçince yeni RİVAL 300 ile değiştiriliyormuş galiba. Yoksa yine eskisini mi veriyorlar? Birde mesajlarda ne yazdınız da direk değiştirelim dediler?
Despec telefon edin rivalde böyle bir sorun olduğunu belirtin Rival 300 ile değişim yapıyorlar. Ben daha önce mail attım hayır garanti dışı dediler. 1 yıl sonra yine irtibata geçtim bu defa farklı kişilerle değişim yapılır dediler ve bana garanti kapsamına girmez diyen insan değiştirdi. 20 iş gününü malesef son güne kadar kullandılar sırf bundan dolayı siberie elite prism almaktan vazgeçip cloud 2 aldım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı