Çözüldü Steelseries Arctis 7 Garanti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

CmonDarling

Kilopat
Daha fazla  
Geçen hafta Arctis 7 satın aldım n11.com üzerinden. Fatihelektronik satıyordu. Fatura üzerinde alakasız bir ürün adı (hoparlör) ve fiyat yazıyor. Ürün linkinde de garanti ile ilgili bir şey yazmıyor. Sizce ne yapmalıyım iade mi etmeliyim?

Çözüm
Fatura üzerinde sizin ürününüzün adı ve fiyatı yazmalı. Firma ile iletişime geçip, gerçek faturayı mail isteyin. Atmazlar ise iade edin.
İade et uğraşma böyle işgüzar esnaflarla. Ederken beklentimi karşılamadı, beğenmedim tarzı birşeyler yaz, fatura falan karıştırma.

Hocam bir fiyat farkı da yokmuş keşke Amazon'un kendi sattığını alsaydınız veya Hepsiburada'nın kendi sattığı ürünleri. Fatura yollanmazsa eğer iade edip buradan almanızı öneririm:

Hocam bir fiyat farkı da yokmuş keşke Amazon'un kendi sattığını alsaydınız veya Hepsiburada'nın kendi sattığı ürünleri. Fatura yollanmazsa eğer iade edip buradan almanızı öneririm:

Aldığım zaman en ucuz orasıydı n11'e güvenip aldım. 881'e TL'ye geldi.
İade et uğraşma böyle işgüzar esnaflarla. Ederken beklentimi karşılamadı, beğenmedim tarzı birşeyler yaz, fatura falan karıştırma.
Fatura yanlış diye mağazaya n11 üzerinden yazmıştım fakat şimdi iade talebi oluşturdum yarın kargoya vereceğim.
Arkadaşlar amazon’da indirim bitmiş ve ben öğrenci olduğum şehre döneceğim. İade et, para yatsın, indirimler bitmeden bir daha al(o zamana ucuz kalır mı bilmiyorum), onun gelmesini bekle... Bu süreçler bana uzun geldi o yüzden iade etsem mi bilemiyorum. Satıcı gün içinde faturayı mal atacağını söyledi(henüz atmadı). Sizce ne yapmalıyım? Bana sıkıntı çıkarır mı ileride garanti, değişim vs konularında?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı