7 bin TL'ye bilgisayar önerisi

Bütçe
7000
Ya da şöyle bir sistemde toplayabilirsin bir tek kasada emin değilim 2.el alabilirsin kasayı.

5600G APU toplayıp ileride ekran kartı takarsınız. 5600G APU tarafında oldukça güçlü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Örnek 1080P GTA 5. Disslike atanlar sistem önerisi yaparsa daha iyi olur gibi.

Belki biraz alakasız olacak ama sadece oyun için alacaksanız ben olsam o paraya Xbox Series S alırım. Kardeşin hem güncel oyunları yüksek fps ile oynar hemde yeni çıkacak oyunları oynar. Şimdilik olmasa da önümüzdeki zamanlarda Valorant konsollara da gelecek.

Belki biraz alakasız olacak ama sadece oyun için alacaksanız ben olsam o paraya Xbox Series S alırım. Kardeşin hem güncel oyunları yüksek fps ile oynar hemde yeni çıkacak oyunları oynar. Şimdilik olmasa da önümüzdeki zamanlarda Valorant konsollara da gelecek.
Valorant konsolda oynanmaz. Konsolda online FPS oyunu oynanmaz direkt. Sen joystiği çevirene kadar adam 3200 DPI ile seni tak diye vuracak zaten.

Valorant konsolda oynanmaz. Konsolda online FPS oyunu oynanmaz direkt. Sen joystiği çevirene kadar adam 3200 DPI ile seni tak diye vuracak zaten.
Flapers senin önerin nedir? Herkese beğenmedim atıyorsun da laptop olarak bir önerin var mıdır?

Flapers senin önerin nedir? Herkese beğenmedim atıyorsun da laptop olarak bir önerin var mıdır?
Dizüstü zorunluluğu koymamış arkadaş. 5600G APU sistemi destekleyen videoda bıraktım zaten. Olursa iyi olur demiş ama hiçbir dizüstü performans yakalayamayacak o fiyat bandında.
Konsolda FPS oyunu oynanmaz diye bir şeyde yok. Gayette COD, BF serisi R6 gibi oyunları millet oynuyor. Crossplay olmadığı sürece bir dezavantajıda yok ki olsa bile zaten konsolda sensivity ayarıda var el alışkanlığına gidiyor yine.

Dizüstü zorunluluğu koymamış arkadaş. 5600G APU sistemi destekleyen videoda bıraktım zaten. Olursa iyi olur demiş ama hiçbir dizüstü performans yakalayamayacak o fiyat bandında.
Ben zaten masaüstü konusunda bir laf etmedim. Dizüstü bulamazsın dedim dikkatli okuduysan. Masaüstü bulursun. Ha o da aşırı iyi olmaz zaten de.

Yeni konular

Geri
Yukarı