7 bin TL'ye kadar sistem önerisi

Ekran kartsız apu işlemcili sistemlere deniyor dahili grafikle çalışıyor sistem ekran kartı ve işlemcili saçma sapan sistem alacağına iyi işlemcili apu aramanı öneririm.
Bu sistemler oyun oynatır mı? ortalama oyun oynayabileceğim bir örnek atabilir misiniz?

Ya bütçenizi 2 3 bin artıtabilirseniz çok çok daha iyi bir sistem alabilirsin...
Tavsiyeniz?

Bu sistemler oyun oynatır mı? ortalama oyun oynayabileceğim bir örnek atabilir misiniz?

Tavsiyeniz?
APU işlemciye ve rame bağlı genelde. @avria attığı sistem senin attığın sistemlerden çok daha fazla performans sağlıyor. Ayrıca sonradan para biriktirip ekran kartı takabiliyorsun.

Bu arada disk yok.

APU işlemciye ve rame bağlı genelde. @avria attığı sistem senin attığın sistemlerden çok daha fazla performans sağlıyor. Ayrıca sonradan para biriktirip ekran kartı takabiliyorsun.

Bu arada disk yok.
Yurtta kalıyorum ve sunum filan için sürekli okula taşımam gerekiyor o yüzden laptop arıyorum. Masaüstünün avantajlarının farkındayım

"7 bin TL'ye kadar sistem önerisi"​

Konunun başlığı Hangisini almalıyım dı moderatör arkadaşlar bunu uygun görmüş, konuyu laptop kategorisinde açtım.

Bu laptop alınır mı? 5000tl @Otgdestegivarmi @avria @Emir Baltaş
Screenshot_20230608_181201.jpg
Screenshot_20230608_181144.jpg

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı