7 gün sayısal çalışarak LGS kazanılır mı?

:D

Dosya Ekleri

• IMG_20210209_193309.jpg
    IMG_20210209_193309.jpg
    121,7 KB · Görüntüleme: 46
Hep daha 1 ay var nasıl olsa yaparım, bak 2 hafta var yapılır, 3 gün kaldı hallederim diye diye çalışmayı erteledim, işin komik yanı buna gerçekten inanıyordum, çok rahattım, yine de yüksek sayılabilecek bir not aldım, rahat olman çok önemli LGS sandığın gibi çok önemli bir sınav değil, belirli bir notun üstünde almanız veya okul ortalamanız zaten 85 90 üstüyse iyi bir yere girersiniz.

Bütün sayısal derslerden kötüysen iyi sayılabilecek bir not alman bile zor, kastın sadece matematikse önümüzdeki hafta boyunca çalışarak 4 5 soru yapsan bile kardır.

Hep daha 1 ay var nasıl olsa yaparım, bak 2 hafta var yapılır, 3 gün kaldı hallederim diye diye çalışmayı erteledim, işin komik yanı buna gerçekten inanıyordum çok rahattım, yine de yüksek sayılabilecek bir not aldım, rahat olman çok önemli LGS sandığın gibi çok önemli bir sınav değil, belirli bir notun üstünde almanız veya okul ortalamanız zaten 85 90 üstüyse iyi bir yere girersiniz.

Bütün sayısal derslerden kötüysen iyi sayılabilecek bir not alman bile zor, kastın sadece matematikse önümüzdeki hafta boyunca çalışarak 4 5 soru yapsan bile kardır.

Beni rahatlattınız.

Denemelerin ne durumda? Emin ol denemelerden daha yüksek puan alacaksın. Bir de rahat ol, stres yapma. Deneme çözer gibi çöz. Açıkçası ben sınavda denemelerdekinden daha rahattım.

Adam olana 7 gün çok bile diyorsun :D
400 civarı ama denemeler çok zor, görseniz şaftınız kayar öyle diyeyim. Toplamda 7-8 yanlıştan az yapan insan değildir bu denemelerde.

Arkadaşlar sözel eksiğim yok ama sayısalda sıfırım. 400 üzeri puan almak istiyorum. 7 gün sayısal çalışarak yapabilir miyim?
Hocam affedersiniz ama son güne kadar neredeydiniz?
Son haftaya bırakıp öyle bir puan alınabilseydi inanın herkes son haftaya bırakırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı