LGS son 59 gün kazanılır mı?

• Konuyu başlatan Egor
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 953
Hocam Edebiyat da çok fazla yanlış yapmışsınız, bilmiyorsanız boş bırakın. Ve matematiğide geliştirmenizi öneririm. Paragraf çözüyor musunuz?

Matematikten 5 net yapsan da 400 puan yaparsın,Türkçe en az 17 İngilizce ise en az 9 olmalı. Fen'i bırakma,sayısaldaki kurtarıcın.

Merhaba arkadaşlar, son 59 gün kaldı LGS'ye ve ben şu anda 350-360 puan yapıyorum ve 400 puana çıkarsam LGS de istediğim lise gidebiliyorum denemeler şöyle.

Türkçe 10D 9Y.
Sosyal 8D 2y.
Din 8D 2y.
İngilizce 2D 3y.
Matematik 9D 6y.
Fen 19D 1Y.

Denemelerim böyle Türkçem iyi sadece bu aralar biraz boşladım ama 15 17 D'a çıkabilirim ne yapayım? Daha çok yararı olur.
Hocam matematiğin 5,5/10, 15 soruda 9 tane yapmışsın. Anladığım kadarıyla soruları anlayabiliyorsun fakat bazen ne yapacağını şaşırıyor veya dikkatsizlikten gidiyorsun. Yeni nesile ağırlık ver. Soru çözümlerini unutma. İngilizcede bol bol kelime ezberi yap. Keşke Türkçen iyi olsaydı. Daha Daha ağırlık vermen lazım. Bas.

Hocam matematiğin 5,5/10, 15 soruda 9 tane yapmışsın. Anladığım kadarıyla soruları anlayabiliyorsun fakat bazen ne yapacağını şaşırıyor veya dikkatsizlikten gidiyorsun. Yeni nesile ağırlık ver. Soru çözümlerini unutma. İngilizcede bol bol kelime ezberi yap. Keşke türkçen iyi olsaydı. Daha daha ağırlık vermen lazım. Bas.

Hocam tam nokta atişi demişsiniz.

Hocam edebiyat da çok fazla yanlış yapmışsınız, bilmiyorsanız boş bırakın. Ve matematiğide geliştirmenizi öneririm. Paragraf çözüyor musunuz?

Paragraf cözuyordum biraz bosladim.

Geri
Yukarı