7. Sınıfta ders çalışma (tekrar) ne kadar olmalı?

F1RE

Decapat
Evet sorum yukarıdaki gibidir, Sınav notlarım Matematik 77; Türkçe 77; Fen 70. Bana göre ortalama üstü bir öğrenciyim. beni Online eğitim sarstı. 5. sınıf ortalamam 96 idi, ben bu günlere kadar ders çalışmadım denebilir çünkü sadece sınavdan bir önceki gün ders çalışırdım. 5-6 gün önce günde 1- 1.5- 2 saat ders çalışıyordum, yine aynı şekilde devam ediyorum. Sizce daha fazla çalışmalı mıyım?

Sınıfım 7.

Son düzenleyen: Moderatör:
Temel yapacağınız şeyler konu eksiğiniz varsa onları kapatmak ve ödevlerinizi düzenli yapmak, onun haricinde LGS için aklıma gelenler ise paragraf çözebilirsiniz, yani sözel mantık, okuduğunu anlama gibi şeylerde kendinizi geliştirebilirsiniz. Kitap okumak da idealdir. Size fazla çalışın diyemem çünkü 8'de zaten yeterince tempoyu arttıracaksınız, bu sene bunları yeterli buluyorum. Son olarak da matematiğinizi iyi tutmaya bakın.

Bende 7'ye gidiyorum fazla sarsmıyorum 8 de sıkılırım diye ortalamayı 85-90 yapsam yeter LGS de başaramazsam ortalama ile Anadolu'ya giderim diye sanada tavsiyem 85-90 yap sarsmadan.

Geri
Yukarı