70.000 TL'ye her şey dahil sistem önerisi

samet10572

Femtopat
Daha fazla  
Hocam sadece monitör mantıksız olmuş koskoca RTX 4070 sahibi olacakken FHD monitör saçma. Bence QHD bir monitör almalısınız ve 27 inç almalısınız ama ben profesyonel FPS oyuncusuyum derseniz 24 inç alabilirsiniz. Size önerim 17.000 TL'ye 2 tane 24 inç monitör almanız hatta biri 24 biri 27 de olabilir birinde FPS oyunları birinde genel kullanım yaparsınız.

Hocam sadece monitör mantıksız olmuş koskoca RTX 4070 sahibi olacakken FHD monitör saçma. Bence QHD bir monitör almalısınız ve 27 inç almalısınız ama ben profesyonel FPS oyuncusuyum derseniz 24 inç alabilirsiniz. Size önerim 17.000 TL'ye 2 tane 24 inç monitör almanız hatta biri 24 biri 27 de olabilir birinde FPS oyunları birinde genel kullanım yaparsınız.

Bütçem buna yetiyor ve FPS oyunları oynuyorum Valorant vb yani bence 360Hz monitörden o yenileme hızını almak için zaten güçlü bir sistem olması lazım öyle değil mi?

Hocam 360Hz ile 165Hz arası sizin için çok fark eder mi? Çünkü 165Hz kabul ederseniz çift monitör alırsınız hem de sadece FPS oyunlarına mahkum kalmazsınız RDR2 GTA 5 Forza Horizon 5 gibi oyunlarda oynarsınız. Çünkü dediğim gibi biri 24 inç olur FPS oyunları için biri 27 inç olur genel kullanım için ayrıca bütçem buna yetiyor demenizde mantıksız çünkü 17k TL'den bahsediyoruz hocam o bütçede neler yapılır neler.🙂

Bakın bu 27 inç ve 2K yani o dediğim genel kullanım için.

Bakayım belki 24 inç 360Hz bulurum ama o FHD olur yani 1080p haberiniz olsun.

Aha buldum ama 280Hz ve dediğim gibi FHD yani 1080p buyurun iki monitör toplamda 18k ediyor 1K daha pahalı ama kesinlikle değer emin olun.

Son düzenleme:
Hocam 360Hz ile 165Hz arası sizin için çok fark eder mi? Çünkü 165Hz kabul ederseniz çift monitör alırsınız hem de sadece FPS oyunlarına mahkum kalmazsınız RDR2 GTA 5 Forza Horizon 5 gibi oyunlarda oynarsınız. Çünkü dediğim gibi biri 24 inç olur FPS oyunları için biri 27 inç olur genel kullanım için ayrıca bütçem buna yetiyor demenizde mantıksız çünkü 17k TL'den bahsediyoruz hocam o bütçede neler yapılır neler.🙂

Kanka 360Hz ile 165Hz fark eder mi sorusu biraz saçma geldi tabii ki de fark eder hem geçmiş deneyimlerime dayanarak hikayeli oyunları sevmediğimi biliyorum rekabetçi oyunlar oynuyorum ve bu tür oyunlarda ekran kalitesine önem vermeyen oyunlar daha çok yenileme hızı önemlidir ve sistemin aldığı FPS. Amacım Valorant, warzon, PUBG Mobile Vb. oyunları oynamak için kaliteli sistem ve ekipman almak amacım 3 monitörü yan yana dizip kullanmak Değil.

Bakayım belki 24 inç 360Hz bulurum ama o FHD olur yani 1080p haberiniz olsun.

Aha buldum ama 280Hz ve dediğim gibi FHD yani 1080p buyurun iki monitör toplamda 18k ediyor 1K daha pahalı ama kesinlikle değer emin olun.

Tamamda 2 adet monitörü ne yapacağım 😅

Kanka 360Hz ile 165Hz fark eder mi sorusu biraz saçma geldi tabii ki de fark eder hem geçmiş deneyimlerime dayanarak hikayeli oyunları sevmediğimi biliyorum rekabetçi oyunlar oynuyorum ve bu tür oyunlarda ekran kalitesine önem vermeyen oyunlar daha çok yenileme hızı önemlidir ve sistemin aldığı FPS. Amacım Valorant, warzon, PUBG Mobile Vb. oyunları oynamak için kaliteli sistem ve ekipman almak amacım 3 monitörü yan yana dizip kullanmak istemiyorum.

Tamamda 2 adet monitörü ne yapacağım 😅

Peki siz bilirsiniz bu fiyata başka 360 Hz yok bunu alın mecburen ayrıca bu sistem rahat 400 FPS alır Valorant'ta ama PUBG, Warzone gibi oyunlarda 200 üstü alamazsınız bilginize mesela Warzone oyununda bu almak istediğiniz monitör ve FPS 200 olacak maksimum. Yani tabii siz bilirsiniz.

Bu arada sisteminiz çok güzel afiyetle kullanın hocam.😊😊

Hocam ilk olarak çok samimiyetsiz bir giriş olmuş direkt pat küt girilmez yani neyse. 2. si bunların hepsi ne kadar tutuyor 70k yı geçmiyorsa harika ama galiba bir şey unutmuşsunuz @samet10572 hocam 24 inç monitör istiyor.

Hocam ilk olarak çok samimiyetsiz bir giriş olmuş direkt pat küt girilmez yani neyse. 2. si bunların hepsi ne kadar tutuyor 70k yı geçmiyorsa harika ama galiba bir şey unutmuşsunuz @samet10572 hocam 24 inç monitör istiyor.
73k tutuyo ve 4070 alıp 1080 monitöre 17k vermek çokta mantıklı değil bence

Yeni konular

Geri
Yukarı