70 Mbps için internet sağlayıcısı tavsiyesi

Kablonet'in ping değerleri çok iyi değil. 75'lik pakete geçebilirsin. Modemin yoksa Keenetic modem ile öneririm.

Ping değerleri dediğim gibi benim için önemli.

Kendi altyapısı var ise KabloNet'ten memnun olanları görmüştüm. Aile evimde FTTH Turkcell var çok memnunum, fazla fazla veriyor ve ping ortalama 3-4. Kendi yaşadığım evimde TürkNet var, ping değerleri 4-5 civarında, hızda dalgalanmalar olabiliyor. 100MBit anlaştık ancak yer yer 80MBit'e indiği oluyor.

Merkez derken hangi mahalle sokaktasınız Ankara'da?

Netspeed ve Turknet'e bakmanı öneririm. Eğer altyapısı var ise Turkcell Superonline'ı mutlaka kontrol etmelisin.

Kendi altyapısı var ise Kablonet'ten memnun olanları görmüştüm. Aile evimde FTTH Turkcell var çok memnunum, fazla fazla veriyor ve ping ortalama 3-4. kendi yaşadığım evimde TurkNet var, ping değerleri 4-5 civarında, hızda dalgalanmalar olabiliyor. 100Mbit anlaştık ancak yer yer 80Mbit'e indiği oluyor.

Merkez derken hangi mahalle sokaktasınız Ankara'da?

Öncebeci mahallesi samur sokak apartmanı söylemesem daha iyi.
NetSpeed ve TurkNet'e bakmanı öneririm. Eğer altyapısı var ise Turkcell Superonline'ı mutlaka kontrol etmelisin.

Superonline altyapı sorgu seçeneğini bulamadım.

Öncebeci mahallesi samur sokak apartmanı söylemesem daha iyi.

Superonline altyapı sorgu seçeneğini bulamadım.
Sokağınızdaki 2-3 yere baktım, Türk.Net sadece VDSL veriyor. Zannedersem TT Fiber altyapı yok. Superonline'ın sorgu ekranında bir sorun var. Daha sonra kontrol ederseniz düzelecektir muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı