70 TL Ethernet Kablosu Tavsiyesi

Furkan Tiryaki

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba,

Arkadaşlar kablosuz modem bana yetersiz geliyor ve bir adet ethernet kablosu alacağım bana yardımcı olur musunuz ?

Cat5e veya Cat6 alacağım. Mesafe 15 Metre gibi bir şey. Ancak hangi marka alacağımı bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim. Fiyat sınırı max. 70 TL.

Merhaba,

Arkadaşlar kablosuz modem bana yetersiz geliyor ve bir adet ethernet kablosu alacağım bana yardımcı olur musunuz ?

Cat5e veya Cat6 alacağım. Mesafe 15 Metre gibi bir şey. Ancak hangi marka alacağımı bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim. Fiyat sınırı max. 70 TL.
Dostum o kadar para vermeni tavsiye etmem. Cat6 kablosu toptan alımda 300 metresi 150 tl ye gelen bir malzeme. Ucuna takılacak 2 tane RJ45 jackı 2 lira eder. Herhangi bir internet kafeye gidersen sana en fazla 2o-3o tl ye bir kablo yaparlar.

Bildiğim kadarıyla metresi 1TL den satılıyor zaten bu işle ilgilenen bi mağzaya giderek söylersen sana 15TL ye hazırlayıp verirler.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı