70 TL'ye Zula hesabı almak

Sadece CS:GO'dan çalsa yine iyi. Bir sürü oyundan harita çalmışlar.

İnsanlar genelde çalıntı haritalardan değil oyundan sıkıldığında zevk almayı bıraktıklarında bırakıyorlar Zula'yı(çünkü bir yerden sonra cidden bayıyor zorla oynuyormuşsun gibi hissettiriyor)

82 Level bir hesabı var kardeşimin. E-posta tel değişiyor. 300 Tl'ye bırakacağını söylüyor. (Linçlemeyin ben oynamıyorum)

Öncelikle herkese merhaba. Ben Zula hesabı almak istiyorum. Arkadaş ortamında oynamak için. Bir de oyun P2W olduğu için dolu bir hesap arıyordum. Karşıma alttaki linkteki Zula hesabı çıktı. Sizce alınır mı? Fiyatı uygun mu?

BU FİYATA PİYASADA YOK AMA PAZARLIK VAR Satın Al | En Ucuz indirimli Fiyat | Anında Teslimat

İsterseniz kardeşimin hesabını sana satabilirim o da oynamıyor artık bari elinmize para geçsin 50 TL'ye satayım oyundan anlamıyorum ama bayağı iyi isterseniz gönderebilirim fotoğrafların.
İsterseniz kardeşimin hesabını sana satabilirim o da oynamıyor artık bari elinmize para geçsin 50 TL'ye satayım oyundan anlamıyorum ama bayağı iyi isterseniz gönderebilirim fotoğrafların.

Beni de linçlemeyin oynamıyorum kardeşim oynuyordu o da oynamıyor artık.

Öncelikle herkese merhaba. Ben Zula hesabı almak istiyorum. Arkadaş ortamında oynamak için. Bir de oyun P2W olduğu için dolu bir hesap arıyordum. Karşıma alttaki linkteki Zula hesabı çıktı. Sizce alınır mı? Fiyatı uygun mu?

BU FİYATA PİYASADA YOK AMA PAZARLIK VAR Satın Al | En Ucuz indirimli Fiyat | Anında Teslimat

Asla değmez hesap boş hesap ben +6'lı AUG MPT kar bomba bıçak vb bir sürü itemli olan hesabı 50'ye satsam iyi diyorum :)

Hocam size kalmış milletin vatancılığını kullanrak prim yapan bir oyuna para vermek akıl kârı değil.

Geri
Yukarı