70 Yıllık Ömrümüzü Neden Vergi Ülkesinde Yaşıyoruz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berat Efe Sanır

Centipat
Makaleler
1
Yer
Tohma
Daha fazla  
Sen de bir kere geliyorsun, hepimiz. Düşündüm ve neden şu 60-70 yıllık ömrümüzü vergi ülkesinde yaşıyoruz? Ve ben yurt dışında iş bulmanın en kolay yolu olan yazılımı seçtim. Benim çocuklarımın, torunlarımın hayatlarını istediği gibi yaşamasını istiyorum, hayallerle değil. Amerika'da yaşamak istiyorum. bana hep "Türk olmak şereftir!" Dendi. Türk olmak şeref ama Türkiye'de yaşamak şeref değil. Ben bıktım... Onlar bize bu vergileri dayatmaktan bıkmadılar. Ben gidiyorum... Siz değerli dostlarıma danışmak istedim.

İyi sosyaller!

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen de bir kere geliyorsun, hepimiz. Düşündüm ve neden şu 60-70 yıllık ömrümüzü vergi ülkesinde yaşıyoruz? Ve ben yurt dışında iş bulmanın en kolay yolu olan yazılımı seçtim. Benim çocuklarımın, torunlarımın hayatlarını istediği gibi yaşamasını istiyorum, hayallerle değil. Amerika'da yaşamak istiyorum. bana hep "Türk olmak şereftir!" Dendi. Türk olmak şeref ama Türkiye'de yaşamak şeref değil. Ben bıktım... Onlar bize bu vergileri dayatmaktan bıkmadılar. Ben gidiyorum... Siz değerli dostlarıma danışmak istedim.

İyi sosyaller!

Vergiler cehenneminden çıksak bile ahiret cehenneminde yanacağımız için no problem.

Hocam bu konuları bence burada konuşmayın ban sebebi ama nereden baksak haklısınız ben de size katılıyorum.

Hocam ben sizi niye her yerde görüyorum xD.

Her konuda bilgim var ondan siyasetten donanıma donanımdan sağlığa sağlıktan spora spordan eğitime ve daha niceleri :).

Burada bunları konuşmak tartışma çıkarır. Eminim aramızda karşıt görüşlü insanlar vardır. Bence konu kapatılmalı.

Zaten gitmeyi kafana koymuşsun neyi danışıyorsun anlamadım. Umarım gittiğin yerde mutlu olursun, vergi konusunda haklısın fakat Türkiye'de yaşamak her ne olursa olsun şereftir 🇹🇷.
Yani giden varsa tavsiye falan istedim ama neyse.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı