700-1000 TL kulaklık tavsiyesi

NoxHit

Decapat
Yer
İstanbul, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sapphire Rx 590 nitro+ special edition Amd Ryzen 7 2700 Asus Tuf B450 Plus gaming
16gb 3200 mhz ram 650 watt supply
Meslek
Öğrenci
Gamepower Kizaru almıştım eskiden ucuz diye ama bozulmaya başladı kaliteli uzun ömürlü oyunlarda kullanabileceğim rahat olan bir kulaklık almak istiyorum.

SteelSeries Arctis 3 geçenlerde BİM'e 900 liraya gelmişti internette ise Max 1100 TL'ye bulunabiliyor.

SteelSeries Arctis 3 geçenlerde BİM'e 900 liraya gelmişti internette ise Max 1100 TL'ye bulunabiliyor.

Hocam bir daha gelir mi bir de o kafam uzun kullanımda rahatsız eder mi bazı kulaklıkların üst tarafı rahatsız edebiliyor.

Hocam bir daha gelir mi bir de o kafam uzun kullanımda rahatsız eder mi bazı kulaklıkların üst tarafı rahatsız edebiliyor.

Birdaha gelir mi bilmem ama Cimri ye baktığımızda 1000 liraya bulunuyor. Rahatsızlık vereceğini sanmam çünkü esnek bir üst kısmı var diye biliyorum.

Birdaha gelir mi bilmem ama Cimri ye baktığımızda 1000 liraya bulunuyor. Rahatsızlık vereceğini sanmam çünkü esnek bir üst kısmı var diye biliyorum.

Teşekkürler yazılımı falan var mıdır farem de SteelSeries Engine'den kulaklığıda kontrol edebilir miyim?

Geri
Yukarı