700-1000 TL kulaklık tavsiyesi

• Konuyu başlatan Enkax
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 8
  • Görüntüleme 488
Bütçe
700-1000

Enkax

Hectopat
Merhaba, ben aktif olarak James Donkey 712 isimli kulaklığı kullanıyorum ama Valorant oynarken hobi olarak videolar çekip montaj yapıyorum belki yakında profesyonel işler çıkarırsam YouTube taşımak istiyorum bunları asıl konuya gelirsek bu kulaklıkla video çektiğim zaman mikrofonlardan cızırtı sesleri geliyor çok fazla ve kalitesiz bir mikrofonu var bana bu fiyat aralığında bu sorunu yaşatmayacak kulaklık önerir misiniz?

Sorun sadece mikrofonsa direkt harici bir mikrofon almanı öneririm. İyi bir harici mikrofon kulaklık mikrofonlarından çok daha iyi iş çıkarır.

Şimdi bir kulaklık öneriyorum ve linç yemeye başlıyorum :
Rampage SN-RW1 bunu al sana bir de Equalizer ayarı vereyim rekabete dayalı oyunlarda adamın sesiz yürüyüşünü dahi duymazsan ve memnun kalmazsan..
Neyse büyük konuşmayalım.
Gerçekten güzel bir kulaklık Arctis 7 yan tarafta duruyor şu an bunu tercih ediyorum sen düşün.

Şimdi bir kulaklık öneriyorum ve linç yemeye başlıyorum:
Rampage SN-RW1 bunu al sana bir de equalizer ayarı vereyim rekabete dayalı oyunlarda adamın sesiz yürüyüşünü dahi duymazsan ve memnun kalmazsan.
Neyse büyük konuşmayalım.
Gerçekten güzel bir kulaklık Arctis 7 yan tarafta duruyor şu an bunu tercih ediyorum sen düşün.

Kanka linç yiyeceğim dediğin için linç yemeyeceksin. Ama Rampage ürünleri gerçekten çok kalitesiz. Bende klavyesi vardı çok adi kablosu ya. Gidip geliyor sürekli bir de nasıl oluyorsa sistem donuyor arada. Klavyeyi çıkarınca düzeliyor. Ama mecbur kullanıyorum yenisini alamadım maalesef.

Son düzenleme:
Kanka linç yiyeceğim dediğin için linç yemeyeceksin. Ama Rampage ürünleri gerçekten çok kalitesiz. Bende klavyesi vardı çok adi kablosu ya. Ama mecbur kullanıyorum yenisini alamadım maalesef.
Hocam klavye ve mouse bilmem ancak kulaklık olarak alışkanlıktan mıdır nedir bilmiyorum ama
SN-RW1 bir tık kulakları ağrıtabiliyor ancak driverden basları kısıp tizleri fulleyince sizi temin ederim D2 de A side da dururken catwalk'dan gelen adamın sesini duyuyorum.
Zaten titreşim modun da müziğin verdiği keyfi tarif edemem.

Geri
Yukarı