700-800 TL 2. el ekran kartı tavsiyesi

i5 4670 ile darboğaz yaşıyorum ben. Far cry 5 ve Mass Effect andromeda da yaşamadım. 2 oyunda da ultrada sabit 60FPS alabildim ve sıcaklıklar 70'i hiç görmüyor. Fan devri %45'lere geliyor.

i5 4670 ile darboğaz yaşıyorum ben. Far cry 5 ve Mass Effect andromeda da yaşamadım. 2 oyunda da ultrada sabit 60FPS alabildim ve sıcaklıklar 70'i hiç görmüyor. Fan devri %45'lere geliyor.
Sanırım işlemcim besleyemeyebilir.

ankart sorun değil 500w yeterli istediğin ekran kartını rahatlıkla besler.Sanırım yüksek performanslı oyunlar oynamıyorsun bence yeterli gelir.Tabiki çakma 80 + larda var dandik markalara aldanmayın 150liraya power olmaz.
Dostum çakma vb. değil 500W ucu ucuna rx 570 besleyebilir.
O Fiyat aralığında alacağın ikinci el kartlar madencilikte kullanılmış olabilir. Tavsiye etmiyorum. RX 570 alabilirsin, arada ciddi fark var. Ama yeni çıkacak NAVİ mimarili kartları beklemen daha mantıklı olur. Fiyatlarının düşük olacağı söyleniyor.
AdoredTV: AMD to introduce Radeon RX 3000 series | VideoCardz.com
bunu gördüm doğru mudur ve ne zaman çıkabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı