700 TL FPS oyunu için fare önerisi

Bütçe
700tl
Yardımcı olanlara teşekkürlerimi sunuyorum SteelSeries Prime alacağım sanırım ama hala önerilere açığım.
Hocam o bütçede çok bir seçenek yok zaten. Kendim G102 kullandım 2 sene o 2 sene de çift tıklaam mı dersin, switch'den gelen sesler mi dersin, son ayımda tekerleğin bozulması mı dersin ne ararsan var.

Hocam o bütçede çok bir seçenek yok zaten. Kendim G102 kullandım 2 sene o 2 sene de çift tıklaam mı dersin, Switch'den gelen sesler mi dersin, son ayımda tekerleğin bozulması mı dersin ne ararsan var.

Şu çift tıklama çok kötü bir şey ben şu anki şoktan aldığım Everest mouse dada yaşıyorum.

SteelSeries Rival 3 mü daha iyidir Prime FPS mi Rival 3 daha iyi ise ikinci el bakmak mantıklı olur mu ikinci el almaya değecek kadar iyi midir Rival 3 dostlar?

Son düzenleme:
Şu çift tıklama çok kötü bir şey ben şu anki şoktan aldığım Everest mouse dada yaşıyorum.

SteelSeries Rival 3 mü daha iyidir Prime FPS mi Rival 3 daha iyi ise ikinci el bakmak mantıklı olur mu ikinci el almaya değecek kadar iyi midir Rival 3 dostlar?

Işıksız olsun iyi olsun hocam.

Arkadaşlar SteelSeries Prime mı daha iyidir SteelSeries Prime+ mı sanırım Plus'ta alt tarafta OLED ekran varmış bunun bir artısı var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı