700 TL HDD Hariç Sistem Önerisi

enes4129

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat Sosyal okuyucuları ve yazarları. Yeni üye oldum. Benim sorunum şu, bende Toshiba Satellite C850D laptop var fakat Minecraft, Counter Strike 1.6'da kasmalar oluyor. Yeni bakım yaptırdım termal macun temizlik vs. fakat bir şey değişmedi. Format attım driverlerını yukledim gene bir şey değişmedi. Ben de laptop yerine kasalı bilgisayar almayı düşünüyorum. Elimde 1 adet Samsung 7200 RPM 750 GB harddisk var harddisk hariç 700 TL'ye bilgisayar toplayabilir misiniz? Bu bilgisayarı 600'e satıp 100 TL de ben eklemeyi düşünüyorum.
Bilgisayarımın özellikleri:
  • AMD E1 1200 APU With Radeon HD Graphics 1.40 GHz
  • 6 GB RAM (5.60 kullanılabilir)
  • Windows 8.1 Pro 64 Bit
  • Ekran kartı: DxDiag'da yazana göre 3059 MB
  • AMD Radeon HD 7310 Graphics
  • 2 adet 2.0, 1 adet 3.0 USB girişi mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Technopat Sosyal okuyucuları ve yazarları. Yeni üye oldum. Benim sorunum şu, bende Toshiba Satellite C850D laptop var fakat Minecraft, Counter Strike 1.6'da kasmalar oluyor. Yeni bakım yaptırdım termal macun temizlik vs. fakat bir şey değişmedi. Format attım driverlerını yukledim gene bir şey değişmedi. Ben de laptop yerine kasalı bilgisayar almayı düşünüyorum. Elimde 1 adet Samsung 7200 RPM 750 GB harddisk var harddisk hariç 700 TL'ye bilgisayar toplayabilir misiniz? Bu bilgisayarı 600'e satıp 100 TL de ben eklemeyi düşünüyorum.
Bilgisayarımın özellikleri:
  • AMD E1 1200 APU With Radeon HD Graphics 1.40 GHz
  • 6 GB RAM (5.60 kullanılabilir)
  • Windows 8.1 Pro 64 Bit
  • Ekran kartı: DxDiag'da yazana göre 3059 MB
  • AMD Radeon HD 7310 Graphics
  • 2 adet 2.0, 1 adet 3.0 USB girişi mevcut.
Ne yazıkki şu anki sisteminle oyunlar oynamazsınız. Ekran kartınızın soldan ikinci rakamı üç, yani düşük seviye. Şu sistemi öneririm APU var R7 ve klavye SSD vs şeyler yok, buyur: VATAN BİLGİSAYAR - Teknoloji & Bilgisayar Hiperstore'u

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı