700 TL ile ne yapmalıyım?

Hocam gerçekten ihtiyaç duyduğunuz bir ürün varsa onu alın derim fakat ihtiyacınız yoksa da hazır kış yaklaşıyorken kıyafet, aksesuar gibi şeylere harcanılabilir bence, hatta uygun fiyatlı kombin oluşturup alabilirsiniz.

Hocam gerçekten ihtiyaç duyduğunuz bir ürün varsa onu alın derim fakat ihtiyacınız yoksa da hazır kış yaklaşıyorken kıyafet, aksesuar gibi şeylere harcanılabilir bence, hatta uygun fiyatlı kombin oluşturup alabilirsiniz.

Ceket alabilirim aslında kış geliyor malum.
Şişme montum var ama Mersin'e gitmiyor ceket en iyisi

700 TL biriktirdim.
Aklımda şarjlı diş fırçası almak... 550-600TL ama neden şarjı diş fırçası alıyorum, manuel yetmiyor mu diye düşünüyorum. Gerekli, önemli bir şey mi?
Ya da dövize mi yatırsam?
Para değerini kaybetmemiş olur böylece.

Diş fırçası konusunda ben de bir ara heveslenip alacaktım kasaya kadar geldim sonra vazgeçtim gereksiz bir şey olarak düşündüm ama almak isteyen ve kullananlara da saygım sonsuz sonuçta kişisel bakım konusunda herkesin tercihi farklı oluyor.

Diş fırçası konusunda ben de bir ara heveslenip alacaktım kasaya kadar geldim sonra vazgeçtim gereksiz bir şey olarak düşündüm ama almak isteyen ve kullananlara da saygım sonsuz sonuçta kişisel bakım konusunda herkesin tercihi farklı oluyor.

Gereksiz deyip kullanmama durumumda olabilir diye terddütlüydüm ama almayacağım gibi.
Bilekliğime de -Huawei band 7- gereksiz diye bir süre sonra sıkılmıştım. Ama bu bilekliği sevöediğim anlamına gelmiyor ya da bileklik saat sevmemi etkilemiyor hâlâ seviyorum.
Kulaklığımı da seviyorum ama gereksiz değil kulaklık sürekli kullanıyorum.
Bileklilte sürekli kolumdaydı kullanıyordum ama ya bir yere çarparsam korkusu vs vardı zaten günlük hayatta kurtarıcı etkisi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı