700 TL Kasa ve PSU Önerisi

Hakan419301

Hectopat
RX 570 sistemime tanıdık bilgisayarcıdan eski kasa ve PSU da vererek 650 TL'ye alabileceğim parçalar güzel midir, ileride sıkıntı yaşatır mı?
Veya başka ürün önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 570 sistemime tanıdık bilgisayarcıdan eski kasa ve PSU da vererek 650 TL'ye alabileceğim parçalar güzel midir, ileride sıkıntı yaşatır mı?
Veya başka ürün önerir misiniz?

Bence kasanın hava sirkülasyonu kötü gibi

Benim sana tavsiyem cooler master masterbox mb511

Senin kasadan 80tL falan fazla, bu kasayi bir arastir istersen gayet hoş ayrica hava sirkülasyonu cok iyi ve ızgaraları çok kolay temizleniyor araştır istersen.

Eğerki biraz daha üstüne para koyup alabilirsen sana öneribileceğim kasa şudur;
Ayrıca içerisinde PSU'da var,ve gayet şık duruyor.

He dersin ben, 700 ve 700 altı istiyorum buda iyi bir kasadır;
Buda yine aynı şekilde PSU'lu.

Hayır değil. 450 TL para verip Power Boost almak mı? Uzak durun.

650 TL'ye alabileceğiniz en iyi kasalardan bir tanesi PSU dahil: Cooler Master Masterbox MB520 Kasa Fiyatı - Vatan Bilgisayar

Şu anda indirimdeymiş, direk alın kaçırmayın normal fiyatı 700-800 TL arasında.
İçindeki psu sistemime yeterlimi tam modeli nedir ?
Bence kasanın hava sirkülasyonu kötü gibi

Benim sana tavsiyem cooler master masterbox mb511

Senin kasadan 80tL falan fazla, bu kasayi bir arastir istersen gayet hoş ayrica hava sirkülasyonu cok iyi ve ızgaraları çok kolay temizleniyor araştır istersen.

Bunun içinde güç kaynağı yok çok pahalı gösterdiğim kasayı bana 380TL ye vericekler.
İlimde bulunan bilgisayarcı
Eğerki biraz daha üstüne para koyup alabilirsen sana öneribileceğim kasa şudur;
Ayrıca içerisinde PSU'da var,ve gayet şık duruyor.

He dersin ben, 700 ve 700 altı istiyorum buda iyi bir kasadır;
Buda yine aynı şekilde PSU'lu.
Bunlar bencede çok güzel vatandan almayı düşünüyorum
Mb520 modelinde hava sirkülasyonu kötü benim önerdiğim modelde hava sirkülasyonu daha iyi onun için mb 511 daha iyi olacaktır
Sizinki boş kasa bana uygun içinde psu olan kasa lazım veya kasa + psu 700TL

İçindeki psu sistemime yeterlimi tam modeli nedir ?

Bunun içinde güç kaynağı yok çok pahalı gösterdiğim kasayı bana 380TL ye vericekler.
İlimde bulunan bilgisayarcı

Bunlar bencede çok güzel vatandan almayı düşünüyorum

Sizinki boş kasa bana uygun içinde psu olan kasa lazım veya kasa + psu 700TL

O zaman masterbox lite 5 size uygundur sıkıntı çıkarmaz.

Cooler Master Masterbox MB520 Kasa Fiyatı - Vatan Bilgisayar İçerisinde 500W 80+ sertifikalı Cooler Master PSU bulunmakta, sisteminiz için yeterli.
Masterbox Lite 5 kasası öneren arkadaş var almayın, kasanın ön paneli tamamen kapalı hava sirkülasyonu çok kötü. Sonra sistem ısınıyor diye konu açmayın.

Cooler Master Masterbox MB520 Kasa Fiyatı - Vatan Bilgisayar İçerisinde 500W 80+ sertifikalı Cooler Master PSU bulunmakta, sisteminiz için yeterli.
Masterbox Lite 5 kasası öneren arkadaş var almayın, kasanın ön paneli tamamen kapalı hava sirkülasyonu çok kötü. Sonra sistem ısınıyor diye konu açmayın.
Kasanın içindeki psu bumu?

500w olunca yetmezmi acaba diye düşünmüyor değilim tabiki fiyatı çok ucuz ucuz olması daha iyi benim içinde. Tam sistemim şu,
Rx 570 Nitro 2x fan,
Ryzen 3 2200g,
8gb 3000mhz ram,
1tb harddisk,
120gb ssd,
Asus prime B350m-e Oc,
500w powerbost psu - bross marka eski kasa

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı