700 TL Klavye ve Kulaklık Önerisi

Cloud 2'ye 700 TL verilmez diyip Corsair Void'e 730 TL ödemeyi düşünmeniz şaşırtıcı. Corsair Void Pro 550-600 TL'den fazlasını haketmiyordur. Anakartın ses kartı yeterli ise MH751 alın bence de. MH752'de alınabilir yetersiz ise.

Cloud 2'ye 700 TL verilmez diyip Corsair Void'e 730 TL ödemeyi düşünmeniz şaşırtıcı. Corsair Void Pro 550-600 TL'den fazlasını haketmiyordur. Anakartın ses kartı yeterli ise MH751 alın bence de. MH752'de alınabilir yetersiz ise.
Katılıyorum üstüne temiz bir cloud 2 çok rahat bir şekilde 350 TL bandında bulabilirsiniz.

MH752 hoşuma gitti aslında araştırıp uygun fiyata bulursam alabilirim.
Galiba K68 RGB Klavyeyi alacağım, benim için gayet yeterli olacağını düşünüyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı