700 TL Monitör Tavsiyesi

Biri İps diğeri TN. İkisi de 75 hz. İkisi de freesync destekli.

Güzel monitörmüş benimde böyle birşeye ihtiyacım var 1660Tİ ile gider mi dersin ?

Bu iki monitörü kaytdettim ekran kartımla uyumu nasıl olur ?
Güzel monitörmüş benimde böyle birşeye ihtiyacım var 1660Tİ ile gider mi dersin ?

Bu iki monitörü kaytdettim ekran kartımla uyumu nasıl olur ?

Sizin ekran kartınız için bana göre en uygun monitör, kavisli olması belki hoşunuza gitmeyebilir ama özellikleri bakımından bir inceleyin.
ViewSonic

Arkadaşlarında dediği gibi o ekran kartına göre bence düşük bir bütçe ayırmışsın şunları bulabildim.
Birisi IPS birisi TN panel kendi ihtiyacına göre seç ama o ekran kartına ben de zayıf kalacağını düşünüyorum.
Paneller hakkında bilgim yok aydınlatırsanız sevinirim. Cevaplarınız için teşekkürler.

Paneller hakkında bilgim yok aydınlatırsanız sevinirim. Cevaplarınız için teşekkürler.
ihtiyacına göre seçmelisin bence fps oyunları için tn panel öneriyolar.
ips ekranda renk canlılığı için iyi güzel görüntü alırsın photosop tarzı uygulamalar kullananlar için öneriyolardı sanırım.
va panelde ikisinin ortası diye biliyorum. va panel 1ms 75hz bir monitör bulabilirsin o bütçeye

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı