700 TL Sistem Toplama

Orhan Horuz

Hectopat
Daha fazla  
3 ay beni idare edebilecek bir sistem topladım. Herhangi bir problem yaratır mı? Lol, CS:GO gibi oyunlarla idare edeceğim.
Sistem özellikleri;
Quadro G41m-45C ddr 775 soket anakart 169 TL
Msi R7 240 2gd3 lpv1 ekran kartı 224 TL
Kingston 4GB 1333MHz RAM 80 TL
İntel Core 2 Duo e8400 işlemci + soket soğutucu 75 TL
Tx laser SSD ready atx gaming bilgisayar kasası 92 TL
420w güç kaynağı 43 TL Toplam: 690 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
3 aylık dediğiniz oyunlar için yeterlidir ama sistem genel olarak kötü o fiyata da daha iyisini toplamak zor zaten. İsterseniz 2. el veya ucuz toplama bilgisayarlara da bakabilirsiniz. Sıfır toplanacak ise hdd koymamışsınız.

Sistemi aldım fakat görüntü alamıyorum. Bilgisayar servisine götürdüm anakart arızalı dedi. Vida 3 4 kere yerinden düşmüştü. Tornavida Mıknatıslı olmadığı için. Bundan dolayı bozulabilir mi. Bide anakart kasanın vidalarinin tam üzerine oturmuyordu. Ben sola doğru bastırarak jak girişlerinde doğru ittirerek sıktım vidalari.

Anakart üstüne birkaç vida düşünce bozulacak bir parça değil ya üretim hatasıdır ya da statik elektrik etkilemiştir anakartınızı. Bu işlemlerde mıknatıslı tornavida daha rahat ve güvenilir oluyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı