700 TL SSD + HDD önerisi

geceler_kara

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

240 GB SSD + 1 TB HDD almak istiyorum, bunun yerine direkt 500GB SSD de kabul edilebilir.

Bütçe: 400-700TL arası - F/P bir şey önerebilirseniz çok memnun olurum. Sistem özelliklerimi aşağıya yazıyorum. (sanırım sadece anakartı yazmak yeterli ama garanti olsun.)

Sistem özelliklerim:
B560M Pro-e anakart.
i5- 10400F işlemci.
RX 550 - 4 GB ekran kartı.
Apacer Panther Black Gold - 16 GB RAM (3000 MHz)
Dark Diamond Pro dkchdıamondproms RGB fanlı ATX oyuncu kasası.
Sharkoon 650W 80+ PSU.

-Not: Hiç kullanılmamış olup henüz montajı dahi yapılmamıştır.(bir önemi var mı SSD alırken bilmiyorum ama belirteyim bir problem olmaması açısından) SSD/HDD alındıktan sonra montajlanacaktır.

SSD-HDD tarafı en anlamadığım iş. Uyumlu, F/P oranı iyi bir ürün önerebilirseniz çok memnun olurum.

Ek not: 50-100TL mouse + 100-150TL kulaklık önerilerine de açığım. :)

Şimdiden çok teşekkür ederim arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD:

SSD:

240GB SSD + 1 TB HDD maalesef zor bu bütçe için, 500 GB HDD + 240 GB SSD daha mümkün.

HDD:

SSD:

240GB SSD + 1 TB HDD maalesef zor bu bütçe için, 500 GB HDD + 240 GB SSD daha mümkün.
Hocam teşekkür ediyorum.
Acaba şimdilik 500gb bir SSD alıp bir kaç ay sonra yanına HDD bağlamak daha mı mantıklı? Ne dersiniz? 500gb SSD öneriniz olur mu?

Hocam teşekkür ediyorum.
Acaba şimdilik 500gb bir SSD alıp bir kaç ay sonra yanına HDD bağlamak daha mı mantıklı? Ne dersiniz? 500gb SSD öneriniz olur mu?

Bunu ve şiddetle Amazon'dan almanızı tavsiye ediyorum. Kesinlikle mantıklı olacaktır.

Bunu ve şiddetle Amazon'dan almanızı tavsiye ediyorum. Kesinlikle mantıklı olacaktır.
Hocam teşekkür ederim. Pazartesi fiyat artmazsa almayı düşünebilirim. Sağolun.

Hocam teşekkür ederim. Pazartesi fiyat artmazsa almayı düşünebilirim. Sağolun.
Patriot alınabilir fakat 85 TL daha koyabilirseniz SN 550 daha mantıklı zaten anakartınızda M2 desteği var.

Patriot alınabilir fakat 85 TL daha koyabilirseniz SN 550 daha mantıklı zaten anakartınızda M2 desteği var.
Eren Satar hocam, vallahi şu makinayı kurup çalıştırınca size özel bi teşekkür yazısı yayınlıcam, Techno Sosyal'de :) Sağolun, valla ne ihtiyacım olsa yardımcı oldunuz. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı