700 TL SSD ve kasa önerisi

TheDifferent

Decapat
Merhaba ben HDD alacaktım fakat öğrendim ki SSD'ini içine atılanlar sadece hızlı açılıyormuş dediler o yüzden harddisk yerine SSD almaya karar verdim sistemi isteyen olursa atayım.

Sapphire Pulse AMD Radeon RX570 8GB 256Bit GDDR5 (DX12) Fiyatı ekran kartı.

Rampage Rmp-600-80p 600w 80plus Bronz 12cm Fan Aktif Pfç Power - n11.com güç kaynağı.

Gigabyte B450M S2H 3200mhz(OC) RGB M.2 AM4 mATX Anakart anakart.

Arkadaşlar lütfen kasayı havalandırma delikleri olan önerirseniz çok hoş olabilir ben aradım fakat bulamadım SSD isterseniz M.2'de önerebilirsiniz tamamen sizin önerilerinize bırakıyorum.

Alınacak önerin varsa yazabilirsin.

O zaman öncelikle o Rampage'i sistemden çıkarınız. Birazcık daha fazla meblağ ayırarak aşağıda paylaşacağım ürünü tercih ediniz.

İşlemcinizi bilmiyorum ancak GTX 1650 Super, 1400 TL bandında bulunabiliyor. Güncel bir karttan yana tercihte bulunun.

SSD için 480 GB'lık bir depolama mı düşünüyorsunuz?

Edit:
- SSD için üstteki mesajlarda öneride bulunmuşsunuz. Kingston sizin yeterli olacaktır o halde.

- Kasa konusunda da Dark Guardian Mini var ancak Dark Guardian almanız ileri de bir ATX Anakart seçiminde de size sorun yaratmamış olur.

Son düzenleme:
O zaman öncelikle o Rampage'i sistemden çıkarınız. Birazcık daha fazla meblağ ayırarak aşağıda paylaşacağım ürünü tercih ediniz.

İşlemcinizi bilmiyorum ancak GTX 1650 Super, 1400 TL bandında bulunabiliyor. Güncel bir karttan yana tercihte bulunun.

SSD için 480 GB'lık bir depolama mı düşünüyorsunuz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
fakat bu video doğruysa RX 570 sürekli üst sırada 240 GB SSD şu an elimde 240 GB M.2 veya düz SSD takmayı düşünüyorum.

Kasa ;

Önerilen güç kaynağına alternatif;

SSD için samsung önerilmiş bütçe uygunsa ben de samsung derim.

--

Yeni konular

Geri
Yukarı