700 TL Valorant için mouse önerisi

Claw tutuyorsanız Fury Z öneririm. Zatwn aynı fabrikadan çıkıyorlar, bende Fury Z kullanıyorum. Buraya küçük bir ekleme yapayım bende:

Rampage FURY Z Optik Kablosuz Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ayrıca şu Zowie denen çöpleri artık önermeyin ya. Biride G502 önermiş, en iyi mouse olabilirmiş. Tövbe estağfurullah. Neyse sakin olacağım. Azıcık araştırın ya hani Allah akıl vermiş kullanın diye. Yok efendim neymiş esporcu önermiş. Max mouse bilgisi 🤠.

Pwnage Ultra Custom ergo bence tasarım olarak daha iyi, Fury Z'nin Click latencysi rezalet. Kesinlikle Ultra Custom ergo alınmalı. 25ms Click latencysi var Fury Z'nin Custom ergonun 10ms.

Elim küçük ve hafif mouselara alıştığım için ağır kullanamıyorum Wireless olmasını istiyorum bütçe maksimum 1000 lira

Kanka ben bu ikisini de aldım listeme zaten pwnage Ultra Custom ergo Wireless da var Prime mini Wireless da var model o falan da hangisi daha iyi sence farkları neler
Model O Wireless bakılabilir. Elin küçükse Fury Z öneririm. Palm tutuyorsan Pwnage Ergo Wireless. Zaten Pwnage Ergo ile Fury Z aynı fabrikadan çıkıyor.

Geri
Yukarı