Valorant için 500-700 TL mouse önerisi

Bütçe
500-700
Ön yargı yok kardeşim sensörü çöp gibi fareye bu kadar para verilmez. Bitmedi şu Rampage fanboyluğunuz.

Sensör olarak ben bir sıkıntı görmedim dostum çok para versek ASUS Corsair MSI olsak onlarında bazı ürünlerinin kötü çıktığı olmuştu hatta bozuk bile yapmayın dostum ön yargılı olmayın.

Sensör olarak ben bir sıkıntı görmedim dostum çok para versek ASUS Corsair MSI olsak onlarında bazı ürünlerinin kötü çıktığı olmuştu hatta bozuk bile yapmayın dostum ön yargılı olmayın.
Hocam önyargı değil. Siz kötü niyetli değilsiniz muhakkak. Bahsi geçen firma piyasanın en kötü firmalarından birisi. Marka satın alın diyen insanlardan değilim. Sensor olarak sıkıntı görmemeniz de enteresan. Sadece kozmetiğe yönelmiş malzeme kalitesini bir kenara bırakmış bir firmadan bahsediyoruz. Eğer uygun fiyata kalite arıyorsanız UGreen öneririm. MSI'da malzeme kalitesini oldukça düşürmüş. İyi mühendislerini kaptırmış bir firma bu arada.

Dostum çok uğraşmak istemiyorum. Şimdi sipariş vereceğim sen ürüne güveniyorsan kalitesi ve optiğini beğendiysen alacağim.

Geri
Yukarı