700 TL Valorant için mouse önerisi

Ki bu da sponsorlukla alakalı, yoksa hala 10 yıllık Zowie modellerini kullanmaya devam edeceklerdi, el alışkanlığından dolayı.

Hocam s1mple gibi insan beğenmediği bir fareyi sponsorluk uğruna kullanmaz mantıklı düşünelim beğenmiş ki kullanıyor ayrıca M42 ve BenQ Zowie karsılastırması yaptık arkadas Superlght'a atladı :/

Hocam s1mple gibi insan beğenmediği bir fareyi sponsorluk uğruna kullanmaz mantıklı düşünelim beğenmiş ki kullanıyor ayrıca M42 ve BenQ Zowie karsılastırması yaptık arkadas Superlght'a atladı :/

Tabii ki beğenerek kullanıyor olabilir fakat bu sponsorluk aracılığı ile mouse modelini değiştirdiği gerçeğini değiştirmez. Kendi yayınlarında bile "alıştığınız fareyi asla değiştirmeyin" diyen de s1mple, çünkü profesyonel CS oyuncuları kullandıkları Zowie mousları "mükemmel" olduğu için değil şekline alışkın oldukları için değiştirmiyorlar. Arkadaşın Superlight örneğini vermesi artık birçok profesyonel ismin Zowie kullanmadıklarını söylemek içindi bence. M42 ve BenQ Zowie konusuna gelirsek bir bilgim yok, yanlış bilgi vermeyeyim.

SteelSeries Sensei Ten kullanıyorum. Gayet memnunum. Klasik görünümlü, sade, şık bir fare istiyorsanız kesinlikle öneririm. Ortalama boyutlarda, her tutuş şekline uygun ben özellikle solak olduğum için fare bulma konusunda çok zorluk çekiyordum bundan önce Corsair M55 kullandım ona nazaran kat kat daha kaliteli hissettiriyor kendini. Switch'leri fiyatındaki rakiplerine göre çok daha kaliteli Hover'ları da her yüzeyde çok kaliteli çalışıyor.

Ki bu da sponsorlukla alakalı, yoksa hala 10 yıllık Zowie modellerini kullanmaya devam edeceklerdi, el alışkanlığından dolayı.

Evet biliyorum bunun da sponsorlukla alakalı olduğunu ben değil demedim zaten. Yorum atan arkadaş s1mple, Zowie kullanıyor dediği için böyle söyledim.

1-hocam bu saydığımız isimlerin hiçbirisi beğenmediği bir fareyi sponsorluk için kullanmaz.
2- Zowie ve M42 karşılaştırmasından nasıl superlıght örnek veriyorsun?

Superlight örneğini siz s1mple, Zowie kullanıyor dediğiniz için verdim. Zowie ve M42 karşılaştırmasına gelecek olursak M42 daha iyi bilmiyorsunuz bari araştırın öğrenin hocam. Xantares, Zowie kullanıyor diye Zowie en iyi mouse olmuyor gidip bir araştırın.

Evet biliyorum bunun da sponsorlukla alakalı olduğunu ben değil demedim zaten. Yorum atan arkadaş s1mple, Zowie kullanıyor dediği için böyle söyledim.
Ben de sizinle aynı görüşte olduğum için öyle yazdım, karşıt bir görüş belirtmedim, yanlış anlaşılma olmasın. Konuyu açan kişiden de özür dilerim, konu dağıldığı için. İyi forumlar.

Superlight örneğini siz s1mple, Zowie kullanıyor dediğiniz için verdim. Zowie ve M42 karşılaştırmasına gelecek olursak M42 daha iyi bilmiyorsunuz bari araştırın öğrenin hocam. Xantares, Zowie kullanıyor diye Zowie en iyi mouse olmuyor gidip bir araştırın.

Hayatın kadar FPS geçmişim var dostum bilmiyorsun demek olmaz tanımadığın insana.

Hayatın kadar FPS geçmişim var dostum bilmiyorsun demek olmaz tanımadığın insana.

Dostum konunun fps geçmişiyle ne alakası var? Emin ol benimde senin hayatın kadar fps geçmişim vardır ama bunun konuyla alakası yok. Zowie, M42'den daha iyi diyorsan demek ki bilmiyorsun yani. Bana neden olarak sunduğun şey profesyoneller Zowie kullanıyor madem M42 daha iyi niye Zowie kullanıyor sunduğun şey bu. Araştırırsan hangisi daha iyi öğrenirsin. Daha fazla yazmayacağım, iyi forumlar.

G502 Hero aşırı derecede gereksiz tuş kombinasyonları ile doldurulmuş, tuğladan farksız bir mouse olabilir. Tamam bir çoğumuz makro kullanıyoruz evet ama bir farenin bilmem kaç tane tuşu olur mu mübarek? Baş parmağımın ucunda bir tuş fare de sağ klik atarken bile o tuşa basma isteği doğuruyor. Özellikle Claw tutuş ve biraz da büyük eli olanlar bu fareden uzak dursunlar. Son olarak Logitech Pro X Superlight modeline geçtim oynadığım oyundan keyif alıyorum.
Steelseries Prime, Prime Wireless, Rival 3, Logitech G Pro, Pro X modelleri dikkatimi çeken mouse modelleridir.

Pwnage Ultra Custom Ergo Fiyatları ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe 70tl daha koyup bu mouseyi alabilirsin. Bu bütçedeki en iyi mouse bu.
Claw tutuyorsanız Fury Z öneririm. Zatwn aynı fabrikadan çıkıyorlar, bende Fury Z kullanıyorum. Buraya küçük bir ekleme yapayım bende:

Rampage FURY Z Optik Kablosuz Oyuncu Mouse Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Ayrıca şu Zowie denen çöpleri artık önermeyin ya. Biride G502 önermiş, en iyi mouse olabilirmiş. Tövbe Estağfurullah. Neyse sakin olacağım. Azcık araştırın ya hani Allah akıl vermiş kullanın diye. Yok efendim neymiş Esporcu önermiş. Max mouse bilgisi 🤠.

Yeni konular

Geri
Yukarı