700 TL'ye İşlemci Önerisi

Sisteminiz böyle gayet güzel. 16GB RAM ve o işlemci ile iyi gider. Biraz daha ilerletmek için kule tipi soğutucu alıp işlemciye daha iyi overclock yaparsınız.
Onun dışında GTX 1650S gerçekten de 1080p de çok iyi bir kart. Sisteminize daha fazla bir şey yapamazsınız. Monitörünüz iyi ise ( yüksek Hz ve çözünürlük) ekran kartını satıp yenisi alabilirsiniz. İşlemci de darboğaz yapmaması için ona göre değişmeli. Ryzen5 3600 alabilirsiniz.
Yazdığınız parçalar mevcut mu şu an sizde?

Sisteminiz böyle gayet güzel. 16GB RAM ve o işlemci ile iyi gider. Biraz daha ilerletmek için kule tipi soğutucu alıp işlemciye daha iyi overclock yaparsınız.
Onun dışında GTX 1650S gerçekten de 1080p de çok iyi bir kart. Sisteminize daha fazla bir şey yapamazsınız. Monitörünüz iyi ise ( yüksek Hz ve çözünürlük) ekran kartını satıp yenisi alabilirsiniz. İşlemci de darboğaz yapmaması için ona göre değişmeli. Ryzen5 3600 alabilirsiniz.
Yazdığınız parçalar mevcut mu şu an sizde?
Evet mevcut ama SSD aklıma takıldı şuan.

SSD için kronik sorunlu diyenler var, bilmiyorum gerçekten de. Galeri gibi içeriklerinizi başka bir diskte saklarsanız önemli veri kaybı olacağını sanmıyorum. Adata SU650 sorunsuz kullanmıştım ( Samsung 860Evo çok daha iyi). SU630 u bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı