700 TL'ye oyuncu kulaklığı önerisi

Bütçe
500-700 TL

Ertan Baba

Centipat
Daha fazla  
500-700 TL civarında oyuncu kulaklığı önerilerinizi bekliyorum. Parazit sesleri olmayan, net ses veren, kulak üstü (kulak çevreleyen), kafa bandı ve kulak kauçukları rahat ergonomik bir kulaklık arıyorum. Ayırdığım bütçe çok değil ama bu fiyatlarda da çok model var. Kararsız kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
H2002D için incelemem de mevcut bakabilirsiniz.

Öneriler için teşekkür ederim. Açıkçası bütçemi biraz aşıyor ama H2002P modelini beğendim. H2002D'ye göre avantajı 7.1 sanal çevresel ses sistemi olması.
Rampage modelleri de çok fazla, RG-X19 Ultimate Pro modeli var; fiyat 500 TL civarında. Bunda da 7.1 desteği var. Biraz daha araştırıp karar vereceğim.

Öneriler için teşekkür ederim. Açıkçası bütçemi biraz aşıyor ama H2002P modelini beğendim. H2002D'ye göre avantajı 7.1 sanal çevresel ses sistemi olması.
Rampage modelleri de çok fazla, RG-X19 Ultimate Pro modeli var; fiyat 500 TL civarında. Bunda da 7.1 desteği var. Biraz daha araştırıp karar vereceğim.
Giriş seviyesi hele ki Rampage markayı hiç ama hiç almayın. H2002P alınabilir ancak bu model de giriş seviyesi 7.1'dir. H2002D ve H2002P üzmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı