700 TL'ye Sahibinden İ7 8700 Alınır mı?

Inanilir gibi deil mutlak bunda bi is var birincisi sana oyle gosterip kutu icerigine baska seyler get ilan verse bile koyabilir ikincisi cc ile alinmis olmasin cok dikkatli olunuz boyle ilanlara hemen kanmayin fiyatlari cok dusuk diye yoksa elinizdeki paralardan da olursunuz

700 TL mi ??? Dolar ne ara 2 TL oldu ? Neyse şaka maka önerim almamanız tarafından olacaktır bildiğin ''ben dolandırıcıyım'' diye bağırıyor ilan.

Get olsa bile pc ye takıp deneme şansı varmı ki ?
GeT tam bilmiyorum ama satıcı kargoyu gönderiyor ben deniyorum daha sonra parasını gönderiyorum diye biliyorum.
Satıcıya GeT açar mısınız? Dediğim de satıcı aynen bana şu şekilde dedi. Almamaya karar verdim GeT açamadığını belirtti. Ardından ise böyle bir mesaj attı büyük ihtimalle yazan kişilerin hepsine aynı mesajı atıyor. Çünkü sıfırı 2800 TL olan bir işlemci az kullanılmış denilip 2000 TL ucuza satmak saçma geldi bana da.
12.PNG

GeT tam bilmiyorum ama satıcı kargoyu gönderiyor ben deniyorum daha sonra parasını gönderiyorum diye biliyorum.
Satıcıya GeT açar mısınız? Dediğim de satıcı aynen bana şu şekilde dedi. Almamaya karar verdim GeT açamadığını belirtti. Ardından ise böyle bir mesaj attı büyük ihtimalle yazan kişilerin hepsine aynı mesajı atıyor. Çünkü sıfırı 2800 TL olan bir işlemci az kullanılmış denilip 2000 TL ucuza satmak saçma geldi bana da.
Eki Görüntüle 332812
1000TL kaptırdıktan sonra ben bu adamların nasıl çalıştığını kendim buldum arkadaş!
1) en çok talep edilen ürünleri adres belirtmeden GET açıyorlar ve ürünü yollamıyorlar. Üstelik aynı ürünü A kişisi aldı diyelim hemen aynı üründen bir daha yeni ilan açıyorlar.
2) En önemli kısım bu kredi kartıyla satın aldığımız için mesafeli satış sözleşmesi iki tarafa da gidiyor.
oradan da sizin temel bilgileriniz adresiniz telefonunuz ve de hesap adresiniz yazıyor.(tabi satıcının telefon numarası genelde hatalı oluyor)
3) sahibinden üyeliğinizdeki şifre güçlü değilse kırmaya çalışıyorlar
4) sahte ilanlara millet deli gibi EFT yaparak dolandırılıyor.
Lütfen ama lütfen irtibata geçmeden GET üzerinden direk alım yapmayın! Baktın satıcı cevap verdi evet gerçekten de 400TL lik ürünü 200TL'ye satıyor o vakit satın alın.
Kısacası artık GET de o kadar güvenilir değil!!!
Örnek konu: 350 TL 2. el ve sıfır ekran kartı tavsiyesi

Son düzenleme:
İlana bende rastlamıştım yaklaşık 1 hafta önce o fiyata kimse satmaz dolandırıcıdır.Başka ihtimali yok

İlana bende rastlamıştım yaklaşık 1 hafta önce o fiyata kimse satmaz dolandırıcıdır.Başka ihtimali yok
Hocam bizzati kendim siparişi verdim 1 saat geçmedi ne hikmetse e-postama güvenlik doğrulama kodu geldi. Gerisini sen düşün!
Aslında avukat bir forumdaş varsa sahibinden'e dava açmalı. Çünkü satıcı yanlış bilgiler vererek 4XXX'inci kişisel bilgileri koruma kanununa aykırı, yanlış beyanlara ve de dolandırıcılara yer açarak kendi GET'li sistemine zorluyor. Kendisi de işini yapmıyor!

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı