700 veya 900 TL'ye Bisiklet Tavsiyesi

Halil Batır

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaslar ya 700 TL civari ya da 900 TL civari bisiklet alicam. 900 TL civari alirsam kron TX 500 alcam sizce nasil secim? Fakat 700 TL civari alirsam 3 tane secenek var kron XC 150 Salcano NG 650 salcano city fun 60. Sizce hangisini aliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kron markasını tavsiye etmem ben. Kron bisikletlerin görüntüsü hoş olabilir fakat kadroları hiç iyi değil. Bisiklet Foruma bakarsan Kron kullanıcılarının Gidon, Kadro kırılmaları, ortadan ikiye ayrılma durumlarını görebilirsin.

Bisikleti ne amaçla kullanacaksın? Eğer genelde şehir içi nadiren bozuk yollar ise şehir bisikleti almanı tavsiye ederim. Market bisikletlerini saymazsak ilk bisikletim olan Mosso Legarda 1621 modelini tavsiye ederim çok iyi bisiklet idi. Şuan 2017 modeli çıkmış. Fakat ön amortisörlü modelden almanı kesinlikle tavsiye etmem. Linkteki bisikleti alabilirsin.
MOSSO Bisiklet | PROBABLY THE BEST

Renk olarak 4 adet seçeneğin var linkteki rengini ben pek beğenmedim açıkçası. Aşağıdaki sade siyah modeli güzel duruyor.

Dosya Ekleri

• 20170112002606_mosso.jpg
    20170112002606_mosso.jpg
    382 KB · Görüntüleme: 314
Kron markasını tavsiye etmem ben. Kron bisikletlerin görüntüsü hoş olabilir fakat kadroları hiç iyi değil. Bisiklet Foruma bakarsan Kron kullanıcılarının Gidon, Kadro kırılmaları, ortadan ikiye ayrılma durumlarını görebilirsin.

Bisikleti ne amaçla kullanacaksın? Eğer genelde şehir içi nadiren bozuk yollar ise şehir bisikleti almanı tavsiye ederim. Market bisikletlerini saymazsak ilk bisikletim olan Mosso Legarda 1621 modelini tavsiye ederim çok iyi bisiklet idi. Şuan 2017 modeli çıkmış. Fakat ön amortisörlü modelden almanı kesinlikle tavsiye etmem. Linkteki bisikleti alabilirsin.
MOSSO Bisiklet | PROBABLY THE BEST

Renk olarak 4 adet seçeneğin var linkteki rengini ben pek beğenmedim açıkçası. Aşağıdaki sade siyah modeli güzel duruyor.
Mosso legarda 1621 bisikleti 790 tl ye buldum. Fiyata göre çok iyi fakat 900 tl ye kron tx 500 çok güzel ve kron bu modellerinde masa ve kadroyu duzeltmis diye duydum

Mosso legarda 1621 bisikleti 790 tl ye buldum. Fiyata göre çok iyi fakat 900 tl ye kron tx 500 çok güzel ve kron bu modellerinde masa ve kadroyu duzeltmis diye duydum
Kron tx 500 den daha güzel bir bisiklet onerirmisin. Mesela salcano ng 450 nasil salcano city life 30 falan nasil ?

900 TL Kron TX 500 bulduysan eğer donanımdan ötürü Kron alabilirsin. Bu arada buldum dediğin 2.el mi?
Bende kron tx 500'ü almayı düşünüyorum. Nasıl bir tercih olur. Mesela şuan yaşadığım yerde asfaltlı yollarda var taşlı yollarda var. Asfaltlı yollarda ön maşayı kitleyip'de çok hızlanabilir miyim ? Hız yapmayı severim.

Benim önerim şahsen elektrikli bisiklet. 50-60 gibi hızla gidiyor. 24 saat şarja koy bisikleti 10 saat boyunca rahatsın. eğer normal bisiklet diyorsan Salcano bir marka öneririm. Bianchiden bence daha iyi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı