7000-7500 TL sistem toplama

Bütçe
7000-7500
Taksite vade farkıyla falan bütçemi biraz aşıyor o zaman amd

Performans olarak hangisini önerirsiniz?

Oyun için ise 10400F ileride sanırım bir tık.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem güzel fakat işlemci anakart değiştirince yine aynı fiyata geliyor ve High Power gibi kaliteli bir PSU var iken Aerocool alınmaz :)
Ama AMD'de ise overclock ve ekstra RAM MHz gibi özelliklerde var bunu da göz önüne alın.

Patriot Viper Steel Series DDR4 8GB 3200MHz Performance Memory Module - PVS48G320C6: Amazon.com.tr (2 adet)
Toplam 7715TL.

Oyun için ise 10400F ileride sanırım bir tık.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sistem güzel fakat işlemci anakart değiştirince yine aynı fiyata geliyor ve High Power gibi kaliteli bir PSU var iken Aerocool alınmaz :)
Ama AMD'de ise overclock ve ekstra RAM MHz gibi özelliklerde var bunu da göz önüne alın.
O zaman daha ucuz ve hemen hemen aynı performansta olduğu için intel/nvidia sisteminde karar kılıyorum. Başlık açılır açılmaz yardım eden herkese çok teşekkür ediyorum

O zaman intel/nvidia sisteminde karar kılıyorum. Başlık açılır açılmaz yardım eden herkese çok teşekkür ediyorum
Doğru karar. Ama son bir kez gözden geçireyim o sistemi.
Kasayı bunla değiştirin:
Onun haricinde alınabilir sistem. Hayırlı olsun.

Doğru karar. Ama son bir kez gözden geçireyim o sistemi.
Kasayı bunla değiştirin:
Tamamdır teşekkür ediyorum. Umarım fiyatlar önümüzdeki 1-2 hafta içerisinde değişmez.

Son düzenleme:
7560 TL civarı bir fiyat tutuyor. Bu fiyatta RTX 2060 Super ile bile sistem toplanabilirken arkadaşlar neden RTX 2060 önermiş anlamadım.

Matematiğinizde bir sıkıntı var sanırım :D.

Peki haziranı bekleme için fikriniz nedir? Bilgisayarımı o zamana kadar zaten pek kullanamayacağım ama fiyatların artmasından da korkuyorum

Peki Haziran'ı bekleme için fikriniz nedir? Bilgisayarımı o zamana kadar zaten pek kullanamayacağım ama fiyatların artmasından da korkuyorum.

Bekleme bence üsteki arkadaşın matematiği zayıf sanırım sistem 8000 civarları çıkıyor acaba ben mi yanlış topluyorum dedim birkaç kez ama :D.

Geri
Yukarı