7000 - 8000 TL arasi Intel ve Nvidia tabanli sistem önerisi

WhatsApp Image 2018-01-21 at 17.38.13.jpeg

Arkadasim Whatsapp'den yazdi.
3 parca komponent gelmis, sistemi kurmadan önce ve kurduktan sonra komple resimleri eklerim. :)

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg

Sistem toplanmistir konu kapanabilir.
@Nazım Paşa cok fena hakli ciktin ayrica, bir daha böyle bir kasa alirsam iki olsun. CPU sogutucu yukari hicbir sekilde sigmadi mecburen ön tarafa takmak zorunda kaldik, ayrica PSU kablolari bazi yelerden cikmadigi icin HDD tutucuyu demir testeresiyle kestik falan. Bayagi yiprandik.

Sonuc sistem sorunsuz calisiyor.
Simdi cok yakinda bir sistem daha toplayacagiz bir baska arkadasimla 15.000 - 16.000 TL arasinda, orada bir yardimci olursan sevinirim.

Yorum yapanlara ve öneri verenlere cok Tesekkürler.

Sevgiler :)

Tesekkürler Jira 1080 Ti 1070 ile degistirince hemen hemen istedigimiz bir fiyat ortaya cikti söyle ki. Sanirim islemciyi düsürsek iyi olur.

Eki Görüntüle 276819

Sanirim bu sisteme bir sogutucu ekleyip alacagiz ayni söyledigin gibi, sogutucu olarak ne tavsiye edersin acaba?

Diger önerilere de acigim, sistem en gec bu hafta sonuna kadar siparis edilecek.

Bu sistemin aynısını mart başında almayı düşünüyorum. Acaba fiyatı martın ikinci haftası aynı kalır mı.. Sistem bileşenlerini ayrı ayrı mı alacaksınız yoksa montajı yapılmış olarak mı alacaksınız. Ben de buna göre sipariş verebilirim.

Bu sistemin aynısını mart başında almayı düşünüyorum. Acaba fiyatı martın ikinci haftası aynı kalır mı.. Sistem bileşenlerini ayrı ayrı mı alacaksınız yoksa montajı yapılmış olarak mı alacaksınız. Ben de buna göre sipariş verebilirim.

Bilmiyorum ben yurtdisinda kurdum sistemi, fiyatlar o kadar etkilenmiyor burada yani.
Ayrica sistemi aldim ve kurdum, bilesenleri ayri ayri aldim kasa haric cok menmunum, yani bu sistemi alacaksaniz mutlaka farkli bir kasada toplayin, kasa haric harika bir sistem oldu...

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı