7000 - 8000 TL arasi Intel ve Nvidia tabanli sistem önerisi

Sistemin son hali söyle

Sunlari aldim @Nazım Paşa Technopat'in kasim ayi sistem önerisini baz aldim, biraz parcalari F/P ürünlerine göre degistirdik. Tek pisman oldugum dedigin gibi kasa oldu, ama arkadas ismarladi artik.

Kasa incelemesi (Almanca)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nasil olmus sistem?

Sevgiler :)

Maalesef kargolandi, Kasa ve HDD disinda nasil sistem acaba?
Hayırlı olsun. Anakart Type-C olan bir model olsa daha iyi olabilirmiş sanki. Bu bütçeye pek yakışmamış. Onun dışında gayet iyi bir sistem olmuş.

Gayet güzel. Sırf kasa yüzünden burada benim içim gitti ama. :( Keşke daha önce haber verseydiniz bana.

En bastan beri etiketledim be Nazimim, Steamden de yazdim ama nasip olmadi geri dönmen :)

Hayırlı olsun. Anakart Type-C olan bir model olsa daha iyi olabilirmiş sanki. Bu bütçeye pek yakışmamış. Onun dışında gayet iyi bir sistem olmuş.

Tesekkürler Asim, Type-C anakartlari hic bilmiyorum ne ise yariyorlar falan, kac senedir Technopat üyesiyim ama hic öyle ilgim olmadi bilgisayar komponentlerine, ben sadece bilgisayar kurmayi ve oynamayi seviyorum. Ha ayrica sohbet :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı