7000 TL Intel ve NVIDIA tabanlı sistem önerisi

Bütçe
7000
Merhabalar,
Kendim fiyatlara bakınca bütçeye istediğim şeylerin sığmayacağını gördüm.
Kendim şöyle bir sistem topladım. Tercihen beyaz bir sistem olmasını istedim, anakartı özellikle beğendim.
Bu topladığım sistemde değişebilecek parçaları söylerseniz veya sadece İşlemciyi AMD yaparsak, ekran kartı 2060 kalırsa buna yakın performans sergileyecek bir sistem ne kadar daha ucuza toplanabilir?
Sistemde değişmeyi düşünmediğim şeyler; RTX 2060, Samsung 970 EVO Plus M.2 SSD
Teşekkürler.

Dosya Ekleri

• sistem9700.png
    sistem9700.png
    58,2 KB · Görüntüleme: 33
Merhabalar,
Kendim fiyatlara bakınca bütçeye istediğim şeylerin sığmayacağını gördüm.
Kendim şöyle bir sistem topladım. Tercihen beyaz bir sistem olmasını istedim, anakartı özellikle beğendim.
Bu topladığım sistemde değişebilecek parçaları söylerseniz veya sadece işlemciyi AMD yaparsak, ekran kartı 2060 kalırsa buna yakın performans sergileyecek bir sistem ne kadar daha ucuza toplanabilir?
Sistemde değişmeyi düşünmediğim şeyler; RTX 2060, Samsung 970 Evo Plus M.2 SSD.
Teşekkürler.

İşlemci AMD olursa böyle bir sistem geliyor haberiniz olsun. AMD işlemciler gerçekten çok iyi ısınmıyor bile. Kendim Ryzen 7 2700 kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim. Yinede siz bilirsiniz bilgisayarı kullanıcak olan sizsiniz.
İşlemci AMD olursa böyle bir sistem geliyor haberiniz olsun. AMD işlemciler gerçekten çok iyi ısınmıyor bile. Kendim Ryzen 7 2700 kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim. Yinede siz bilirsiniz bilgisayarı kullanıcak olan sizsiniz.
Ryzen için çok iyi demiştim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı