7000-8500 TL Laptop Tavsiyesi

Merhaba Technopatlar, ben hem kasmadan oyun oynayabileceğim hem de derslerimi çalışabileceğim bir laptop almayı düşünüyorum. Bütçem 7000-8500 TL arası. Bu fiyatlara uygun bir laptop önerir misiniz?

Oynayacağım Oyunlar:
Minecraft, PUBG, C.O.D Warzone, GTA V.
Asus TUF GTX 1650 8GB ram olduğu için gelecekte bir tane daha 8GB ram takabilirsiniz.

HP Pavilion, Huawei Matebook gibi markalar ideal. Onun harici Asus Vivobook ve Acer Nitro'yu da gözden geçirmeni öneririm.

Teşekkürler ama casper alınmaz çünkü 35000 tllik alanlar bile kasıyor diyorlar
Bunu almanız sizin için en mantıklı seçim olacaktır. Tabii 2x8 RAM desteği ile.
Teşekkürler bu arada monster marka ürünler çok tavsiye ediliyor ama ürünleri üretmiyorlar.

Son düzenleme:
Teşekkürler ama Casper alınmaz çünkü 35000 TL'lik alanlar bile kasıyor diyorlar.

Teşekkürler bu arada Monster marka ürünler çok tavsiye ediliyor ama ürünleri üretiyorlar.

Kardeşim nereden uydurma duyuyorsun bilmiyorum ben kullanıyorum G770 i5-9300H var hiçbir sıkıntı yok sen bakma sadece isminden dolayı kötülüyorlar ben sana istersen atayım fotoğrafını bende var çok güzel bilgisayar sana önerim bu Monster'da kullandım ama kronik sorun çıktı haberin olsun bir daha düşün bir sorun varsa söyle.
Kardeşim nereden uydurma duyuyorsun bilmiyorum ben kullanıyorum G770 i5-9300H var hiçbir sıkıntı yok sen bakma sadece isminden dolayı kötülüyorlar ben sana istersen atayım fotoğrafını bende var çok güzel bilgisayar sana önerim bu Monster'da kullandım ama kronik sorun çıktı haberin olsun bir daha düşün bir sorun varsa söyle.

İade yapıp Casper aldım.

Kardeşim nereden uydurma duyuyorsun ben kullanıyorum G770 i5-9300H var hiçbir sıkıntı yok sen vakma sadece isminden dolayı kötülüyorlar ben sana istersen atayım fotoğrafını bende var çok güzel bilgisayar sana önerim bu Monster'da kullandım ama kronik sorun çıktı haberin olsun bir daha düşün bir sorun varsa söyle.
Monster'ların malzeme kalitesi kötü diyorlar zaten. Isınıyormuş da. Ama ben yine de seviyorum :)

İşletim sistemi önemli benim için yine de teşekkür ederim.

Ne alaka? FreeDOS işletim sistemi yüklü değil demektir. Bir Windows 10 USB belleği hazırlayacaksınız bu kadar. GTX 1650 önerirdim fakat Warzone oynarken zevk almazsınız.

Eğer Monster düşünyorsanız sakın düşünmeyin. Casper daha mantıklı olacaktır. Hele GameGaraj sakın almayın.

Geri
Yukarı