7000-9500 TL 27 inç 2K IPS monitör tavsiyesi

Bütçe
7000-9500

zafercoturoglu

Hectopat
Selam, başlıkta da belirtiğim gibi 27 inç 2K IPS bir monitör arıyorum. Kronik sıkıntısı olmasan, satıcısı düzgün, ölü piksel çıktığında değişimde sıkıntı yaratmayacak bir monitör bakıyorum. Şu an popüler olan Dell monitörde bir forumda satıcının ve Dell firmasının işi yokuşa sürmesinden dolayı vazgeçtim. Önerebileceğiniz başka bir model var ise önerilerinize açığım.

Selam, başlıkta da belirtiğim gibi 27 inç 2K IPS bir monitör arıyorum. Kronik sıkıntısı olmasan, satıcısı düzgün, ölü piksel çıktığında değişimde sıkıntı yaratmayacak bir monitör bakıyorum. Şu an popüler olan Dell monitörde bir forumda satıcının ve Dell firmasının işi yokuşa sürmesinden dolayı vazgeçtim. Önerebileceğiniz başka bir model var ise önerilerinize açığım.

Hocam kaç Hz istiyorsunuz.

Hocam kaç Hz istiyorsunuz.
Hocam o bütçelere pek 240hz yok. 144-170 arası bir Hz olması yeterli.

6-7 aydır keyifle kullandığım monitörüm. Mağazadan ölü püksel testi yaparak sorunsuz şekilde aldım.

Mağazalarda gözükmüyor ve outlet galiba ürün

Hocam o bütçelere pek 240hz yok. 144-170 arası bir Hz olması yeterli.

Mağazalarda gözükmüyor ve outlet galiba ürün
Mayıs ayında 4000₺ civarı almıştım mağazadan orjinal kutulu şekilde. Sitesinde Ankara da yok gözükürken telefonla aradığımda var demişlerdi. Sizde telefonla bi sorun.

Geri
Yukarı